Ірина Геращенко й Олег Дорощук – переможці “Меморіалу В. Лонського”

139
Фото - Бердичівська міська рада

Сьогодні, 27 червня, Бердичів приймав традиційні Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі стрибків у висоту “Меморіал Віталія Лонського”, до яких долучилися провідні стрибуни й стрибунки України.

Зокрема, у чоловічому секторі вболівальники мали нагоду побачити чинного чемпіона світу у приміщенні Олега Дорощука, який і став переможцем турніру. При цьому Олегові вдалося продемонструвати найкращий результат сезону у світі – 2.33 м. Цю висоту атлет подолав з другої спроби.

Також у турнірі взяли участь й інші лідери національної збірної команди України – зокрема, Дмитро Нікітін, Вадим Кравчук, Роман Петрук, а також досвідчені Андрій Проценко і Богдан Бондаренко. Другу сходинку пʼєдесталу із найкращим результатом сезону посів Дмитро Нікітін (2.24 м), а третю – Вадим Кравчук (2.21 м).

Серед жінок “золото” прогнозовано виборола бронзова призерка Олімпійських ігор Ірина Геращенко, яка долала усі сьогоднішні висоти (1.78 м, 1.81 м, 1.84 м, 1.87 м), включно із переможними 1.92 м, безпомилково.

Срібною призеркою стала Лілія Клінцова (1.84 м), а замкнула трійку лідерок Меланія Вакуліна, яка вперше злетіла на 1.81 м.

Усі результати – ТУТ.

Попередня статтяВ Івано-Франківську стартував чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2011–2012 рр.н.