|
Кубок України 1 етап. Чемпіонат України з бігу на 10000м. Кубок України та Чемпіонат України серед молоді з багатоборств 27-29 травня 2012 року м. Ялта, стадіон «Авангард» |
||||||
– стартові протоколи | |||||||
– фінальні протоколи | |||||||
Неділя, 27 травня | |||||||
Бігові види | Технічні види | ||||||
Біг на 100 м | Чоловіки | 10-борство | 09:45 | ||||
Біг на 100 м с/б | Жінки | 7-борство | 10:15 | ||||
Біг на 100 м | Жінки | виставкові | 10:30 | Стрибки у довжину | Чоловіки | 10-борство | |
Біг на 100 м | Чоловіки | виставкові | 10:40 | ||||
11:30 | Стрибки у висоту | Жінки | 7-борство | ||||
12:00 | Штовхання ядра | Чоловіки | 10-борство | ||||
13:30 | Стрибки у висоту | Чоловіки | 10-борство | ||||
16:00 | Метання диска | Жінки | Фінал | ||||
Біг на 100 м з/б | Жінки | Фінал | 16:05 | ||||
16:10 | Стрибки у висоту | Жінки | Фінал | ||||
Біг на 100 м | Жінки | Фінал | 16:30 | ||||
Біг на 100 м | Чоловіки | Фінал | 16:50 | ||||
Біг на 400 м | Чоловіки | 10-борство | 17:15 | ||||
Біг на 400 м | Жінки | Фінал | 17:25 | ||||
Біг на 400 м | Чоловіки | Фінал | 17:45 | Штовхання ядра | Жінки | 7-борство | |
18:00 | Стрибки з жердиною | Чоловіки | Фінал | ||||
18:05 | Метання диска | Чоловіки | Фінал | ||||
18:10 | Стрибки у висоту | Чоловіки | Фінал | ||||
Біг на 1500 м | Жінки | Фінал | 18:30 | ||||
Біг на 1500 м | Чоловіки | Фінал | 18:45 | ||||
Біг на 10000 м | Жінки | Фінал | 19:10 | ||||
Біг на 200 м | Жінки | 7-борство | 19:55 | ||||
Біг на 10000 м | Чоловіки | Фінал | 20:00 | ||||
Понеділок, 28 травня | |||||||
Бігові види | Технічні види | ||||||
Біг на 110 м з/б | Чоловіки | 10-борство | 09:45 | ||||
С/х 10000 м | Чоловіки | Фінал | 10:00 | ||||
10:30 | Метання диска | Чоловіки | 10-борство | ||||
10:30 | Метання списа | Жінки | Фінал | ||||
12:00 | Метання молота | Чоловіки | Фінал | ||||
12:10 | Метання списа | Чоловіки | Фінал | ||||
12:45 | Стрибки з жердиною | Чоловіки | 10-борство | ||||
13:50 | Стрибки у довжину | Жінки | 7-борство | ||||
14:00 | Метання молота | Жінки | Фінал | ||||
15:20 | Метання списа | Жінки | 7-борство | ||||
Біг на 110 м з/б | Чоловіки | Фінал | 15:35 | ||||
Біг на 200 м | Жінки | Фінал | 16:00 | ||||
Біг на 200 м | Чоловіки | Фінал | 16:20 | ||||
16:30 | Стрибки у довжину | Чоловіки | Фінал | ||||
Біг на 400 м з/б | Жінки | Фінал | 16:55 | ||||
17:00 | Метання списа | Чоловіки | 10-борство | ||||
Біг на 400 м з/б | Чоловіки | Фінал | 17:15 | ||||
Біг на 800 м | Жінки | 7-борство | 17:40 | ||||
Біг на 800 м | Жінки | Фінал | 17:50 | ||||
Біг на 800 м | Чоловіки | Фінал | 18:10 | ||||
18:30 | Стрибки у довжину | Жінки | Фінал | ||||
18:35 | Стрибки з жердиною | Жінки | Фінал | ||||
Біг на 5000 м | Жінки | Фінал | 18:45 | ||||
Біг на 5000 м | Чоловіки | Фінал | 19:10 | ||||
Біг на 1500 м | Чоловіки | 10-борство | 19:30 | ||||
Біг на 3000 м з/п | Жінки | Фінал | 19:40 | ||||
Біг на 3000 м з/п | Чоловіки | Фінал | 19:55 | ||||
Семиборство Жінки | |||||||
Десятиборство Чоловіки | |||||||
Вівторок, 29 травня | |||||||
Бігові види | Технічні види | ||||||
С/х 10000 м | Жінки | Фінал | 10:00 | Штовхання ядра | Жінки | Фінал | |
10:05 | Потрійний стрибок | Жінки | Фінал | ||||
Біг на 4х400 м | Жінки | Фінал | 11:00 | ||||
Біг на 4х400 м | Чоловіки | Фінал | 11:20 | ||||
11:30 | Штовхання ядра | Чоловіки | Фінал | ||||
11:40 | Потрійний стрибок | Чоловіки | Фінал | ||||
Біг на 4х100 м | Жінки | Фінал | 11:45 | ||||
Біг на 4х100 м | Чоловіки | Фінал | 12:05 | ||||
Командна першість | |||||||