Календар ФЛАУ на 2009 рік
ФЛАУ Календар ФЛАУ на 2009 рік









Календар IAAF  Календар EAA Календар 2008  



Дата Змагання Місце
12.01.09
- 13.01.09
Відкриті змагання «Різдвяні старти» Київ
15.01.09
- 16.01.09
Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики в приміщенні Суми
16.01.09
- 17.01.09
Чемпіонат Донецької області та першість серед юніорів в приміщенні Донецьк
16.01.09
- 17.01.09
Чемпіонат Київської області в приміщенні Бровари
17.01.09 Змагання з легкоатлетичних стрибків «Меморіал О.Дем'янюка» Львів
27.01.09
- 28.01.09
Кубок України в приміщенні
Кубок України з багатоборств в приміщенні
Запоріжжя













ФЛА рівненської області










04.02.09 Регіональний чемпіонат України серед юнаків в приміщенні
(1992 р.н. та молодші)
Донецьк,
Запоріжжя, Київ,
Луганськ, Львів,
Одеса, Суми,
Харків
07.02.09
- 08.02.09
Відкриті змагання на призи ЗМС В.Подлужного Донецьк
14.02.09 Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні (стрибки з жердиною)
Міжнародні змагання зі стрибків з жердиною серед юніорів та юнаків
на призи Василя та Сергія Бубки
Донецьк
14.02.09
- 15.02.09
Регіональний чемпіонат України серед юнаків в приміщенні
(1994 р.н. та молодші)
Донецьк,
Запоріжжя, Київ,
Луганськ, Львів,
Одеса, Суми,
Харків
15.02.09 Zepter – Зірки жердини Донецьк
18.02.09
- 20.02.09
Зимовий чемпіонат України з метань Ялта
18.02.09
- 20.02.09
Чемпіонат України в приміщенні
Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні
Суми
27.02.09
- 28.02.09
Всеукраїнські змагання «Таврійські висоти» Херсон
28.02.09
- 01.03.09
Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю.Білонога
(1992 р.н. та молодші)
Суми
06.03.09
- 08.03.09
Чемпіонат Європи в приміщенні Турін (Італія)
14.03.09
- 15.03.09
Кубок Європи з зимових метань Лос-Реалехос
(Іспанія)
14.03.09
- 15.03.09
Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби Євпаторія
24.03.09
- 26.03.09
Зимовий чемпіонат України серед молоді,
юніорів та юнаків з метань
Ялта
26.03.09
- 27.03.09
Зимовий чемпіонат України з кросу Цюрупинськ
10.04.09
- 11.04.09
Кубок федерації легкої атлетики Івано-Франківської області
серед команд ДЮСШ
Коломия
26.04.09 Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді з бігу по шосе на 20км Дніпропетровськ
27.04.09
- 29.04.09
Всеукраїнські змагання з метань «Меморіал пам’яті ЗМС З.Синицького,
М.Виставкіна, О.Канакі»
Київ
07.05.09
- 08.05.09
Чемпіонат України серед ветеранів з бігу по шосе на 10 км Луганськ
15.05.09
- 31.05.09
Регіональний чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР
(1994 р.н. та молодші)
Бровари, Вінниця,
Дніпропетровськ,
Донецьк, Луганськ,
Миколаїв, Рівне,
Ужгород, Харків,
Ялта
15.05.09
- 17.05.09
Всеукраїнські змагання з метань, І етап Київ
16.05.09
- 17.05.09
«Кубок федерації» (фінал) з 4-борства серед ДЮСШ, СДЮШОР
(1996 р.н. та молодші)
Іллічівськ
21.05.09
- 23.05.09
День легкої атлетики ІААФ (юнаки 94-95, 96-97 р.н.) Дніпропетровськ
24.05.09 Кубок Європи зі спортивної ходьби Мец (Франція)
28.05.09
- 31.05.09
Чемпіонат Європи серед ветеранів з бігу та ходьби по шосе Аархус (Данія)
28.05.09
- 30.05.09
Всеукраїнські змагання з метань, ІІ етап
Чемпіонат України серед юнаків з метань (1992 р.н. та молодші)
Київ
03.06.09
- 05.06.09
Кубок України, І етап
Кубок України та чемпіонат України серед молоді
 з багатоборств
Ялта
07.06.09
- 09.06.09
Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) Вінниця
13.06.09 Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді та юніорів зі спортивної ходьби на 20 км Суми
20.06.09
- 21.06.09
Чемпіонат Європи Лейрія (Португалія)
20.06.09 Міжнародні змагання зі стрибків з жердиною «Стрибки на майдані» Київ
23.06.09
- 25.06.09
Чемпіонат України серед юніорів
V літні юнацькі спортивні ігри України
Донецьк
27.06.09
- 28.06.09
Кубок Європи з багатоборств (суперліга) Щецин (Польща)
27.06.09
- 28.06.09
Всеукраїнські юнацькі змагання за участю зарубіжних спортсменів на призи олімпійських чемпіонів Н.Олізаренко, М.Авілова, О.Авдєєнка, Ю.Білонога
(1992 р.н. та молодші)
Іллічівськ
02.07.09
- 03.07.09
Кубок України, ІІ етап
Чемпіонат України серед молоді
Донецьк
01.07.09
- 12.07.09
Всесвітня універсіада Белград (Сербія)
08.07.09
- 12.07.09
Чемпіонат світу серед юнаків Брессаноне
(Італія)
10.07.09
- 12.07.09
Чемпіонат України серед серед ветеранів Київ
16.07.09
- 19.07.09
Чемпіонат Європи серед молоді Каунас (Литва)
20.07.09
- 26.07.09
Європейський юнацький олімпійський фестиваль Тампере
(Фінляндія)
22.07.09
- 23.07.09
Чемпіонат України Ялта
23.07.09
- 26.07.09
Чемпіонат Європи серед юніорів Нові Сад (Сербія)
28.07.09
- 08.08.09
Чемпіонат світу серед ветеранів Лахті (Фінляндія)
03.08.09 Відкритий чемпіонат міста Києва Київ
15.08.09
- 23.08.09
Чемпіонат світу Берлін (Німеччина)
28.08.09
- 30.08.09
Фінальні змагання ІІІ літніх Всеукраїнських спортивних ігор ветеранів спорту пам`яті М.М. Баки Київ
29.08.09 Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км
Змагання за участю зарубіжних спортсменів  «Зустріч друзів»
Слов’янськ
11.09.09 Змагання зі стрибків у висоту «Меморіал В.Лонського» Бердичів
22.09.09
- 23.09.09
Кубок України серед ШВСМ Ялта
25.09.09
- 27.09.09
Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р.н. та молодші) Ялта
28.09.09
- 29.09.09
ІІІ літні всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М. Бака Ялта
03.10.09 Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді з марафонського бігу Біла Церква
03.10.09 VI білоцерківський марафон Біла Церква
10.10.09
- 18.10.09
Всесвітні мастерські ігри серед ветеранів Сідней (Австралія)
10.10.09
- 11.10.09
Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді зі спортивної ходьби на 50 км. Міжнародні змагання кубок «Вечірній Івано-Франківськ» Івано-Франківськ
24.10.09
- 25.10.09
Чемпіонат України з кросу Біла Церква
31.10.09 Кубок України, змагання за участю зарубіжних спортсменів «Кубок Карпат» зі спортивної ходьби на 10км Мукачеве
05.12.09
- 06.12.09
Змагання з багатоборств за участю зарубіжних спортсменів пам’яті А.Коваленка За призначенням
11.12.09
- 13.12.09
Матчева зустріч ветеранів За призначенням
14.12.09 Чемпіонат Європи з кросу Дублін (Ірландія)
Зимовий сезон 2010
08.01.10
- 09.01.10
Кубок ДШВСМ – «Різдвяні старти» Київ
Бровари
07.01.10
- 17.01.10
Зональні змагання серед ДЮСШ, СДЮШОР (1993 р.н. та молодші), як відкриті чемпіонати областей (Вінницька, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Львівська, Одеська, Сумська, Харківська) Бровари, Вінниця,
Донецьк,
Запоріжжя,
Луганськ, Львів,
Одеса, Суми,
Харків
16.01.10 Змагання з легкоатлетичних стрибків «Меморіал О.Дем'янюка» Львів
20.01.10 Кубок ДШВСМ Київ
30.01.10
- 31.01.10
Кубок України. Кубок України з багатоборств Запоріжжя
02.02.10
- 03.02.10
Чемпіонат України  серед ДЮСШ, СДЮШОР (1993 р.н. та молодші). Фінал Запоріжжя
05.02.10
- 06.02.10
Чемпіонат України серед юніорів (1991 р.н. та молодші) Суми
24.02.10
- 26.02.10
Чемпіонат України з метань Ялта
27.02.10
- 28.02.10
Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь
ЗМС В.Подлужного
Донецьк