Вiд “Фестивалю бiгу-2005” – до олiмпiйських вершин

235

Близько пiвтисячi спортсменiв з рiзних куточкiв України взяли участь у традицiйному “Фестивалi бiгу”, який пройшов на Львiвському велотреку СКА.

Близько пiвтисячi спортсменiв з рiзних куточкiв України взяли участь у традицiйному “Фестивалi бiгу”, який пройшов на Львiвському велотреку СКА.
 
Цi змагання були започаткованi ще у 1982 роцi – як “День спринту”. Поступово до програми турнiру долучили змагання з бiгу на середнiх дистанцiях (аж до однiєї милi). Фестиваль, у якому беруть участь атлети вiд 12 до 20 рокiв, став сворiдним стартовим полiгоном для багатьох вiдомих спортсменiв: дворазового володаря Кубка Європи Андрiя Булковського, чемпiонiв та призерiв чемпiонатiв України Наталки Пiгiди, Тетяни Петлюк, Василя Цiкала (усi троє у цю недiлю здобули медалi на чемпiонатi України в Сумах), Юлiї Сташкiв, Лесi Кузьмiнської та iнших.
 
Цьогорiч юнi легкоатлети кiлька разiв перевищили рекорди турнiру: iгор Лукащук (Хмельницький, юнаки) пробiг 300 м за 36,5 сек. (повторення вищого досягнення); Володимир Киц (Буськ, юнiори) подолав милю (1609 м) за 4.18,2; iгор Кухта (Червоноград, юнаки) на 60 м з бар’єрами показав час 8,1 сек. Серед юнакiв 14-15 рокiв найшвидшим на 300 м був львiв’янин Дмитро Арутюнов (39,4), а серед юнiорiв найшвидше цю дистанцiю подолав iнший господар манежу Богдан Беган (36,1). Має всi шанси стати майбутньою зiркої вiтчизняної “королеви спорту” 13-рiчна Настя Ткачук з iвано-Франкiвська, яка бiльш нiж на секунду перевищила попереднє досягнення турнiру на дистанцiї 600 м – 1.42,1.
 
Головним спонсором змагань вже багато рокiв є почесний громадянин мiста Львова Роберт Готц.
 
Михайло РОМАНЯК.    
 

Попередня статтяЗмагання на призи Юрiя Бiлонога
Наступна статтяТаврiйськi висоти