Два срiбла української збiрної

199

Вчора український стрибун з жердиною, Денiс Юрченко, завоював ще одну нагороду для української збiрної. Денiс зробив двi спроби на висотi 5,90м  Вчора український стрибун з жердиною, Денiс Юрченко, завоював ще одну нагороду для української збiрної. Денiс зробив двi спроби на висотi 5,90м, коли вирiшив пiдняти планку ще на п’ять сантиметрiв, де двiчi схибив i посiв другу сходинку з результатом 5,85м (особисте досягнення).

Золоту медаль здобув росiянин iгор Павлов – його результат 5,90м, також особисте досягнення i кращий результат цього сезону. Третє мiсце виборов нiмець Тiм Лобiнгер – 5,80м.

Друге срiбло до скарбнички українсткої збiрної поклав Микола Саволайнен. Зi своєю кращою спробою у потрiйному стрибку 17,01м, Микола посiв другу сходинку.

Костянтину Васюкову не вистачило якоїсь митi до бронзової медалi чемпiонату Європи з бiгу на 60 метрiв. Костянтин та француз Рональд Погнон фiнiшували з однаковим часом 6.62с, але фотофiнiш таки виявив переможця цього двобою на користь французького атлета, у нього бронза. Золото i срiбло дiсталося британцям Джексону Гарднеру (6.55с) та Марку Льюiсу-Френсiсу.

Ще один український атлет, Володимир Зюськов продовжить боротьбу у фiналi стрибкiв у довжину серед чоловiкiв, у квалiфiкацiї показавши результат 7, 99 м.

Українська збiрна пiсля другого дня змагань має у своєму активi 2 срiбнi та одну бронзову медалi i посiдає 10 сходинку у загальному командному залiку.

Попередня статтяНаталя Добринська здобуває бронзу на чемпiонатi Європи
Наступна статтяВiтаємо з Днем Народження