П’ятий день. Ранкова програма

238

На старти ранкової програми п’ятого дня чемпiонату Свiту з легкої атлетики вийшли ще п’ятеро українських спортсменiв. Розпочалися змагання з бiгу на 110м з/б у чоловiкiв.

На старти ранкової програми п’ятого дня чемпiонату Свiту з легкої атлетики вийшли ще п’ятеро українських спортсменiв. Розпочалися змагання з бiгу на 110м з/б у чоловiкiв. Сергiй Демидюк, фiнiшувавши п’ятим у своєму забiгу, до наступного кола змагань пробитися не змiг.
 
У потрiйному стрибку серед чоловiкiв виступали двоє українцiв. Вiктор Ястребов у останнiй спробi стрибнув на 16.66м та вийшов до фiналу. Микола Саволайнен нажаль далi не пiшов. Спроби на 16.35м виявилося замало для виходу у фiнал.
У бiгу на 200м у жiнок Марина Майданова хоча i фiнiшувала п’ятою у забiгу, все ж таки подолала квалiфiкацiйний етап та вийшла до наступного кола змагань. Її результат – 23.31с.
 
А бронзова призерка Олiмпiади в Афiнах Тетяна Терещук-Антiпова без проблем пробилася до пiвфiналу бiгу на 400м з/б, перемiгши у своєму забiгу.
 
О 14:00 та о 15:30 у сектор вийдуть на квалiфiкацiю метальницi молоту. Серед них двоє українок – iрина Секачова та Наталiя Золотухiна.

Попередня статтяЧотири днi без медалей
Наступна статтяУкраїнцi в фiналi стрибкiв у висоту серед чоловiкiв