Центр пiдготовки атлетiв iААФ у Конча-Заспi

261

Пiдготовка атлетiв для всiх рiвнiв змагань – одна з головних функцiй нацiональних федерацiй з легкої атлетики. iснує багато шляхiв та способiв пiдготовки атлетiв. Багато федерацiй витрачають значний час для вивчення мiсць пiдготовки своїх спортсменiв.

Пiдготовка атлетiв для всiх рiвнiв змагань – одна з головних функцiй нацiональних федерацiй з легкої атлетики. iснує багато шляхiв та способiв пiдготовки атлетiв. Багато федерацiй витрачають значний час для вивчення мiсць пiдготовки своїх спортсменiв. Однi використовують власнi тренувальнi центри, а iншi – шукають такi бази в iнших країнах. Оскiльки iнформацiя про такi центри не доступна широкому загалу, iААФ вирiшила створити систему акредитацiї таких закладiв. На основi зiбраної iнформацiї iААФ зробить свої висновки та розповсюдить iнформацiю про тренувальнi бази федерацiям членам, щоб спортсмени та тренери могли орiєнтуватися який з центрiв їм пiдходить бiльше для пiдготовки до вiдповiдальних стартiв.
Цього року Федерацiя легкої атлетики України спiльно з базою Олiмпiйської пiдготовки у Конча-Заспi вирiшили приєднатися до цiєї програми iААФ. Була подана заявка на здобуття акредитацiї центру пiдготовки iААФ.
Акредитацiйна система була введена з метою стандартизацiї та ширшого контролю за використанням таких понять як “елiтний центр”, “центр свiтового рiвня” та “авторизований центр пiдготовки”, а також, щоб не допустити несанкцiонованого використання iменi iААФ.
База Олiмпiйської пiдготовки у Конча-Заспi має усi шанси отримати таку акредитацiю та стати центром свiтового рiвня для пiдготовки атлетiв.
 
 

Попередня статтяПроведення семiнарiв
Наступна статтяВiтаємо з Днем Народження