“За високу спортивну майстернiсть”

213

Вчора, 05 жовтня, вiдбулася робоча зустрiч генерального секретаря ФЛАУ iгоря Гоцула та президента Федерацiї легкої атлетики Полтавської областi Олександра Горбачьова. В ходi зустрiчi Олександр Горбачьов зазначив

Вчора, 05 жовтня, вiдбулася робоча зустрiч генерального секретаря ФЛАУ iгоря Гоцула та президента Федерацiї легкої атлетики Полтавської областi Олександра Горбачьова.  В ходi зустрiчi Олександр Горбачьов зазначив, що Федерацiя Полтавської областi знаходиться у стадiї офiцiйного становлення – документи на реєстрацiю громадської органiзацiї поданi до мiсцевих органiв юстицiї.
Головними напрямками роботи президент Федерацiї Полтавської областi назвав наведення порядку у обласному календарi змагань, погодження кошторисiв витрат з обласним управлiнням спорту Полтавської областi та юридичне оформлення вiдносин мiж двома структурами.
Зi слiв Олександра Горбачова у найближчих планах федерацiї проведення семiнару для суддiв областi.
Поскаржився президент на поганий технiчний стан спортивних споруд областi, вiдсутнiсть устаткування та екiпiрування, а також на недостатнiсть молодих тренерських кадрiв.
Та, незважаючи на важке положення, федерацiя Полтавської областi працює над органiзацiєю змагань для юнацького вiку, проводяться Гран-Прi для спортсменiв середнього та старшого вiку, а також змагання “Надiя” для дiтей 1992-1996 рокiв народження.
Федерацiєю легкої атлетики Полтавської областi були запровадженi вiдзнаки для ветеранiв легкоатлетичного спорту, тренерiв та спортсменiв. Вiдзнака “Ветеран спорту” отримають люди, якi знаходяться у спортi понад 25 рокiв; “За пiдготовку спортсменiв високого класу” вручається тренерам за пiдготовку кандидатiв у майстри спорту та призовi мiсця вихованцiв на чемпiонатi України; “За високу спортивну майстернiсть” вручається спортсменам, якi виконали норматив майстра спорту або перемогли на чемпiонатi України.
 

Попередня статтяНайвеличнiша гонка на Землi повертається!
Наступна статтяЗасiдання виконкому ФЛАУ