Засiдання виконкому ФЛАУ

197

21 вересня 2006 року вiдбулося засiдання виконавчого комiтету Федерацiї легкої атлетики України в мiстi Ялта     

       21 вересня 2006 року  вiдбулося засiдання виконавчого комiтету Федерацiї легкої атлетики України в мiстi Ялта. Протягом засiдання була розглянута низка важливих питань.
      Одним з перших розглянутих питань стало затвердження проекту календаря спортивних заходiв на 2007 рiк, який включає в себе всi офiцiйнi змагання, а також гран-прi ФЛАУ. Календар був укладений з урахуванням багатьох важливих факторiв: масовiсть легкої атлетики, особливостi учбово-тренувального процесу та вiдбору на мiжнароднi змагання.
      Наступним питанням порядку денного було пiдведення пiдсумкiв проведення аналiзу пiдготовки резерву збiрної команди з легкої атлетики та внесення змiн до системи вiдбору спортсменiв до збiрної команди України. Пiсля обговорення можливих варiантiв вiдбору було запропоновано встановлення тренерською радою нових критерiїв та норм вiдбору до резерву збiрної, з урахуванням методологiчних та учбово-тренувальних особливостей розвитку юнацької та юнiорської категорiї. Як один з можливих критерiїв вiдбору було запропоновано ввести систему тестування.
      Далi розглядалось питання про хiд пiдготовки та проведення конференцiї ФЛАУ  23 вересня 2006 року, на яку Федерацiя легкої атлетики України пiдготувала проект нової редакцiї Статуту з урахуванням положень Конституцiї iААФ, що буде розглянуто та затверджено на Конференцiї разом з вирiшенням багатьох iнших органiзацiйних питань.
     На виконкомi було затверджено склад оргкомiтету по проведенню зимового кубку Європи з метань 17-18 березня 2007 року в м. Ялта АР Крим, а також ознайомлено з iнформацiєю  вiце-президента федерацiї АР Крим Павла Полякова про роботу кримської федерацiї легкої атлетики.
     На засiданнi було дано згоду на порушення клопотання перед НОК України вiдповiдно до постанови Виконкому Нацiонального олiмпiйського комiтету України  про призначення  iменних  стипендiй Нацiонального олiмпiйського комiтету України  спортсменам, тренерам та спецiалiстам, якi ефективно сприяли успiшному виступу атлетiв України на 19 чемпiонатi Європи 7-13 серпня 2006 року в м. iетеборг  (Швецiя).
      Начальник  вiддiлу  з питань органiзацiї та проведення змагань федерацiї Микола Зенков надав iнформацiю про пiдсумки участi ФЛАУ у  проведеннi Всеукраїнського олiмпiйського уроку ” О, спорт! Ти-Мир”.  Акцiя вже другий рiк поспiль органiзовується Нацiональним олiмпiйським комiтетом України за пiдтримки Мiнiстерства освiти i науки України. Федерацiя легкої атлетики прийняла активну участь у реалiзацiї проекту. На головнiй площi країни  було встановлено сектор для стрибкiв у висоту, де кожен мiг випробувати свої сили. Учасники були одягненi у єдину форму, яку надала юним спортсменам Федерацiя легкої атлетики України. До початку змагань проводилась розминка пiд керiвництвом вiдомих спортсменiв-легкоатлетiв: Олени Говорової, Юрiя Кримаренко та iрини Михальченко. Всi учасники та призери турнiру отримали сувенiри та подарунки вiд Федерацiї легкої атлетики м. Києва та НОК України. На адресу ФЛАУ надiйшла подяка вiд президента НОК Сергiя Бубки за допомогу у проведеннi та активну участь федерацiї легкої атлетики в органiзацiї акцiї.
      Також на виконкомi розглядалась цiла низка iнших важливих питань: про надання дозволу члену збiрної команди України Маргаритi Добробобової виступати за грецький клуб ” IRAKLIS”  у м. Салонiки; про порушення клопотання перед Мiнсiм’ямолодьспорт щодо присвоєння почесного звання ” Заслужений тренер України” з легкої атлетики Гурману Леонiду Дмитровичу; про надання безповоротної фiнансової допомоги федерацiї легкої  атлетики Днiпропетровської областi та iншi.
      Проведення наступного засiдання виконкому ФЛАУ намiчено на 3 листопада 2006 року.

Попередня статтяПеремога збiрної Європи в Афiнах
Наступна статтяКонференцiя ФЛАУ