Українці показали свою спроможність

199

За півгодини на стадіоні Острави двічі лунав український гімн, а прапор на флагштоці просто не змінювали

Вдало пройшовши кваліфікацію і потрапивши до фіналу з четвертим результатом, Андрій Мартинюк першою спробою 76.09 дав зрозуміти хто є хто. Його результат не змогли перевершити приголомшені атлети. Вдалий виступ Андрія – це результат роботи з тренером Олександра Крикуна – Анатолієм Тихомировим.

В фіналі на 400 м перемогла Юлія Баралей (на фото). Дивлячись на її переконливі перемоги у попередніх етапах, можна точно сказати, що спортсменка була готова перемагати як фізично, так і психологічно. В тому самому фіналі Ольга Земляк була четвертою. Попереду у дівчат естафета, де вони обіцяють показати вищий клас!

В кваліфікації метання диску серед хлопців Микита Нестеренко без зусиль першої ж спроби пройшов з результатом 70.67. Перевага кваліфікаційної спроби володаря світового рекорду – о більше 10 м. Як розвиватимуться події далі ми побачимо завтра!

У фіналі стрибкі у висоту серед дівчат Оксана Окунєва зайняла шосте місце.

На 400 м з/б з власним кращим (53.34) Ігор Широкий буде змагатись далі.

На 800 м у дівчат Ольга Бібік перемогла у своєму забігу (2:09.21) і. звісно, потрапила до півфіналу. Світлану Шмідт на останніх метрах обійшла спортсменка з Литви і з досить високим часом (2:08.35) Світлана не потрапила у півфінал.

Цибулька Сергій не брав участі у фіналі стрибків у висоту, проте потрапив до фіналу стрибків з жердиною.

Багатоборка Владислава Голубояр після 4-х видів набрала 2848 очок і займає поки 16-те місце.

Про результати інших українських атлетів можна дізнатись на http://www.iaaf.org/WYC07/results/raceDate=07-11-2007/byDate.html , а Україна в неофіційному командному заліку після 3-х днів змагань на четвертому місці.

 

Попередня статтяОгляд першого дня змагань в Дебрецені
Наступна статтяНа ЧС ми зберігаємо високе місце в рейтингу