Відбувся Чемпіонат Львівської області

188

17-18 січня 2008 р. у м. Львові відбувся Чемпіонат Львівської області з легкої атлетики в приміщенні

17-18 січня 2008 р. у м. Львові відбувся Чемпіонат Львівської області з легкої атлетики в приміщенні. В змаганнях прийняло участь близько 200 учасників, які представляли 15 команд зі Львівщини та 3 команди з сусідніх західних областей: Волинської, Тернопільської та Рівненської.

За підсумками цих змагань, старшими тренерами, були сформовані збірні команди області для участі у кубку України, юнацькому чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮСШОР та чемпіонаті України серед юніорів.

Завдяки підтримці спортивно-відпочинкового комплексу  "Промзона", (м.Камянка-Бузька) у видах, де були показані високі спортивні результати спортсмени були нагороджені медалями.

Окремо заслуговує на увагу доволі високий рівень результатів на дистанції 200 м серед чоловіків, де перщі 5 результатів відповідали нормативу кандидата у майстри спорту (КМС). Вітаємо Саїка Максима 1991 р. н. ( ЛДУФК – ФСТ «Сокіл»), який вперше виконав норматив КМС (200 м-22,8 ) та його тренерів Хіміон Т.В., Черниха В.М. та Федоренка В.Ф. В цілому на змаганнях, спортсменами Львівщини було підтверджено 13 нормативів у КМС

Висловлюємо вдячність оргкомітету в особі Віталія Тарнакіна за підготовку матеріалу

Попередня статтяУрочиста церемонія АФІНА 2007
Наступна статтяЮніорський матч в Могильові