Нові рекорди США в закритих приміщеннях

346

На чемпіонаті США, який цими вихідними відбувався в Альбукерку, жінки оновили два рекорди країни для закритих приміщень зі штовхання ядра та стрибків з жердиною.

 

Срібна призерка Пекінської Олімпіади Дженніфер Шоре, більш відома у світі легкої атлетики за дівочим прізвищем Стучинськи, з четвертої (!) спроби взяла висоту 4м86см в секторі для стрибків з жердиною серед жінок. Цей результат став не лише новим рекордом США під дахом, а й найкращим результатом сезону в світі.

 

Можливість здійснити четверту (додаткову) спробу з’явилася у Шоре після того, як технічний персонал припустився помилки під час встановлення стійок у третьому стрибку Дженніфер на вирішальній висоті.

 

За всю історію жіночих стрибків з жердиною вище за Дженн під дахом стрибала лише рекордсменка світу Єлєна Ісінбаєва. Висоту 5 метрів рівно росіянка здолала два роки тому на змаганнях «Зірки Жердини» у Донецьку. Нинішньої зими на цьому ж старті в Україні дворазова Олімпійська чемпіонка показала найкращий результат сезону в світі – 4м85см, який Шоре перевершила минулого вік-енду на 1 сантиметр. Повернутися на найвищу сходинку світового топ-листа нинішнього сезону Ісінбаєва вже не зможе. Через захворювання на грип Єлєна відмовилася від участі в чемпіонаті Європи в закритих приміщеннях.

 

А в секторі для штовхання ядра серед жінок Джилліан Камерена-Вільмз шокувала глядачів спробою на 19м87см. Попередній рекорд США для закритих приміщень у цьому виді легкоатлетичної програми належав Рамоні Пейджел (19.83) і протримався 24 роки.

 

Після старту новоспечена чемпіонка та рекордсменка США зізналася, що була готова на досить високий результат, але й гадки не мала, що її найкраща спроба вийде такою далекою. {jcomments off}

Попередня статтяЮрий Кримаренко: «В первую очередь нужно победить себя»
Наступна статтяДжессіка Енніс не стартуватиме в Парижі