Марія Рємєнь перемогла в Монтрєулі

213

У французькому Монтрєулі, відбувся перший старт популярної у цій країні серії PRO ATHLE TOUR 2011. Одну перемогу та три призових місця везуть з-під Парижа українські легкоатлети.

 

Марія Рємєнь перемогла на жіночій стометрівці, повторивши свій особистий рекорд 11.25сек. Олеся Повх фінішувала слідом за своєю запорізькою одногрупницею з результатом 11.32сек. Для Олесі це був перший страт на дистанції 100м нинішнього літа, а її показник лише на 3 сотих секунди гірший за її Personal Best.  Марія ж на змаганнях в Туреччині наприкінці травня відкрила сезон 2011 року результатом 11.26сек. Шостою у фіналі жіночого бігу на 100 метрів у Монтрєулі фінішувала Єлізавета Бризгіна – 11.68сек.

 

Переможець минулорічного командного чемпіонату Європи з потрійного стрибка серед чоловіків Віктор Кузнєцов посів на цих змаганнях третє місце. У своїй найкращій (третій) спробі броварчанин приземлився на позначці 16м85см. Від двох останніх спроб Кузнєцов відмовився. Його одногрупникові Віктору Ястребову взагалі вдалося зробити тільки дві вдалі спроби на 15.94м та на 16.25м. З таким показником він зупинився на шостій позиції. А перемогу в цьому секторі з найкращий результатом сезону в світі здобув зимовий чемпіон світу та Європи, рекордсмен світу в закритих приміщеннях Тедді Тамго. Цього разу французові вдався стрибок на 17м67см.

 

Третьою у жіночому забігові на 800 метрів фінішувала Тетяна Петлюк. Спазми задньої поверхні стегна так і не дали можливості віце-чемпіонці світу та Європи в закритих приміщеннях розпочати сезон з результатів найвищого світового рівня. Більш того, у фіналі Кубка України в Ялті Тетяна навіть не змогла фінішувати, а в Монтрєулі все ж таки дісталася фінішу з результатом 2:02.51сек. Виграла цей забіг росіянка Маріна Арзамасова – 1:59.74сек. Німкеня Яна Хартман була другою – 2:02.19.

 

В секторі для метання молоту серед жінок виступала Наталя Золотухіна, котра, як і Віктор Ястребов, виконала лише 2 вдалі спроби. В другій спробі Наталя послала снаряд на позначку 63м22см, а в п’ятій-  ще додала до свого результату. У підсумку з показником 65м40см Наталя була сьомою у фінальному протоколі . Перемогу в секторі для метання молоту серед жінок відсвяткувала Заліна Маргієва. Молдавська атлетка стала єдиною учасницею турніру, якій вдався кидок за 70-метрову позначку: 70м18см.

 

Високими результатами і новим рекордом Франції відзначився чоловічий забіг на 100 метрів. І хоча перемогу в ньому відсвяткував ямайчанин Йохан Блейк (9.95сек), усі лаври дісталися чинному чемпіонові Європи Крістофу Лєметру, котрий покращив свій особистий та національний рекорди країни на 1 соту. В активі француза 9.96сек.

 

З найкращим результатом сезону в світі закінчив виступ у секторі для стрибків з жердиною серед чоловіків Рено Лавілліньє. Чинний чемпіон Європи подолав планку на позначці 5м83см.

 

Попередня стаття5 українок стартуватимуть на 5-моу етапі Діамантової Ліги
Наступна статтяПобедный дубль украинок в Касселе