Наталя Ястребова: «Я пообіцяла своєму синочку привезти медаль.»

212

Закінчилися кваліфікаційні змагання в секторі для стрибків потрійним серед жінок. Кваліфікаційний норматив, що гарантував прямий вихід до фіналу становив 14м45см. Найближчою до його подолання серед трьох українок уже з першої спроби була чемпіонка Європи Ольга Саладуха. Донеччанка закінчила кваліфікацію зі стрибком на 14м40см і з четвертим результатом серед усіх учасниць потрапила до вирішального кола. В останній спробі вирішила проблему кваліфікації і Наталя Ястребова зі стрибком на 14м21см. До фіналу броварчанка вийшла десятою з дванадцяти найсильніших у першому раунді. Руслана Цихоцька, зробивши два перших заступи, максимально зібралася на третю спробу, але спіткнувшись на другому кроці потрійного, не змогла завершити стрибок належним чином і приземлилася на позначці лише 13м28см.

 

 

У мікст-зоні Руслана не могла вимовити ані слова через сльози. «Мені так прикро! Як же можна було мати таку неймовірну фізичну готовність і таку спортивну форму і не реалізуватися. Що мені скаже тренер і керівництво команди за такий результат?

Руслано, але ж заступами ти виконувала далекі і красиві стрибки. І все б вийшло у третій спробі, аби ти не спіткнулася…

Це нікого не має хвилювати, і мене в  тому числі. Я повинна була проходити кваліфікацію…»

 

 

«Моє завдання номер один було потрапляння у фінал, – говорить у мікст-зоні щаслива і усміхнена Наталя Ястребова. – Я дуже щаслива, що моя праця впродовж цілого літа була не даремною. Нарешті всі мої труди втілилися в перший результат, який виражається не метрами і сантиметрами, а фіналом чемпіонату світу. Вірю, що у фіналі стрибки будуть ще кращими і більш далекими, оскільки я пообіцяла своєму синочку привезти медаль. Я буду дуже старатися виконати власну обіцянку.

Наталю, перед останньою спробою ти стояла на розбігові й усміхалася, хоча на той момент була ще поза межею дванадцяти фіналісток.

Я так розслабляюся (сміється). Мабуть, з посмішкою легше стає на душі, а відтак і легше стрибати. Оскільки переживань і хвилювань перед кваліфікацією було більш, ніж достатньо. Я тут хоч і без особистого тренера, але наш старший тренер на виді Анатолій Голубцов в усьому мені допомагає, підтримує на кожному кроці, підказує на тренуваннях і в секторі. Величезна йому за це подяка. Ну, а зараз головне нормально відновитися за день відпочинку і з новими силами – у фінал.»

 

Попередня статтяДем’янюк, Бондаренко та Проценко про кваліфікацію чоловічих стрибків у висоту
Наступна статтяЧемпіонат світу. День четвертий. Вечірня програма у виконанні українців.