Чемпіонат світу. День сьомий. Ранкова програма у виконанні українців.

312

У ранковій програмі сьомого дня чемпіонату світу з легкої атлетики українці виступали лише в трьох видах.

 

В секторі для стрибків потрійним серед чоловіків чемпіон Європи серед молоді Шериф Ель-Шериф зі стрибком на 16м81см пройшов кваліфікаційне коло, добравшись до фіналу з дванадцятим результатом. Євген Семененко у кваліфікаційному раунді показав двадцять п’ятий результат – 15м96см.

 

Естафетна жіноча команда 4х400м виконала завдання мінімум і, фінішувавши другою у своєму забігові слідом за американками, напряму потрапила до фіналу цієї дисципліни. У кваліфікації Наталя Пигида, Ольга Завгородня, Ганна Ярощук та Антоніна Єфремова показали найкращий результат нинішнього сезону для нашої збірної 3:24.13. До фіналу естафети 4ч400 метрів наші дівчата потрапили з п’ятим показником. Найшвидшими у кваліфікаційному колі були росіянки, котрі показали найкращий результат сезону в світі 3:20.94сек.

 

Наталя Золотухіна в секторі для метання молоту серед жінок фінішувала дев’ятнадцятою з результатом 67м57см. Найкращий показник після кваліфікаційного раунду в активі китаянки Венксью Жанг – 74м17см. Дванадцятку фіналісток закрили результатом 68м92см.

Попередня статтяНаталя Тобіас: «Мінімум ми виконали. Максимум поки що не підкорився»
Наступна статтяЧемпіонат світу. День сьомий. Вечірня програма.