Підписано угоду про намір провести в Івано-Франківську Кубок Європи зі спортивної ходьби

278
Президент ФЛАУ Ігор Гоцул відвідав Івано-Франківськ, місто, яке у 2015 році має намір приймати Кубок Європи зі спортивної ходьби.

 
Ігор Євгенович провів зустрічі з міським головою Івано-Франківська Віктором Андрюсовичем Анушкевичусом, начальником головного управління у справах сімї молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, головою регіонального відділення НОК Карабіном Мирославом Евгеновичем та президентом Івано-Франківської ОФЛА  Віталієм Васильовичем Матешком. Їхньою метою було обговорення можливості та готовності міста й області до подачі заявки  в ЄАА на право проведення в місті Івано-Франківську Кубка Європи зі спортивної ходьби у 2015 році.
 
За результатами перемовин підписано угоду про наміри та здійснюється процедура підготовки відповідної заявки на проведення Кубку Європи зі спортивної ходьби з усіма вимогами.
 
Також президент ФЛАУ зустрівся з легкоатлетичним активом області . Було порушено 12 різноманітних питань, пов’язаних з  подальшим розвитком та ефективним функціонуванням легкої атлетики у державі та можливістю розвитку легкої атлетики на Івано-Франківщині.
 
По завершенні зустрічей міський голова вручив президентові ФЛАУ  книгу про місто, присвячену 350-й річниці  заснування міста, та  запевнив , що у разі перемоги в конкурсі на право проведення Кубка Європи, докладе максимум зусиль для успішного проведення змагань.
За матеріалами, наданими ФЛА Івано-Франківської області
Попередня статтяУ Ялті почався чемпіонат України з метань
Наступна статтяХерсон прийматиме турнір зі стрибків у висоту