Олексій Сокирський почне сезон зі змагань у Токіо

239
У минулому олімпійському циклі Олексій Сокирський зарекомендував себе як найбільш стабільний і надійний молотобоєць збірної України. Його працелюбність винагородилася четвертою сходинкою на Олімпійських іграх у Лондоні.

 
Зимовий сезон-2013 Олексій вирішив пропустити і зосередитися на підготовці до чемпіонату світу. Зараз Сокирський перебуває на учбово-тренувальному зборі у Конча-Заспі і планує вийти на міжнародну арену 5 травня на змаганнях серії IAAF Hammer Throw Challenge у Токіо. Минулого року за підсумками цієї серії стартів він став третім у загальному заліку, і цього року також планує участь у «Челленджі», повідомляє EMENEWS.
 
«У мене була дуже довга пауза після Олімпіади. Почав тренуватися лише в грудні, а метати – в січні. Саме тому результат взимку і був таким скромним (73,13 м в лютому та 74,52 м в березні), – пояснює Олексій Сокирський. – Зараз моя підготовки йде повністю за планом. Аналізуючи тренування, сподіваюсь відкрити літній сезон результатом приблизно 77-78 метрів. Це те, на що я зараз здатний».
Попередня статтяУ Донецьку відбулося засідання Комітету змагань ФЛАУ
Наступна статтяВіра Крепкіна святкує 80-річчя!