Відбулася нарада з тренерським штабом збірної команди України

230
29 квітня в офісі Федерації легкої атлетики України відбулася нарада з тренерським штабом збірної команди України. На ній можна було не лише дізнатися про підсумки роботи чи почути плани на наступний період, а й знайти конструктивні рішення того чи іншого питання.

 
Під час наради були підведені підсумки перших місяців роботи комплексної наукової групи.  Олена Криворученко відзвітувала про результати тестів, які проводила під час навчально-тренувальних зборів. Разом з куратором даного напрямку у тренерській раді Володимиром Бобровником вони надали пропозиції та показали своє бачення подальшого розвитку програми. За результатами обговорення було прийняте рішення щодо забезпечення максимально ефективної роботи в тих умов і з тим інвентарем, які є на сьогодні. Крім того буде підготовлений список необхідного обладнання, яке б відповідало сучасним тенденціям у спорті і науці і дозволяло забезпечити відповідний рівень і ефективну роботу комплексної наукової групи.
 
Також були підведені підсумки першого етапу роботи тренерського штабу збірної команди України. Тренерами було вказано на проблеми, з якими вони зіштовхнулися, прийшовши на посади, та визначено шляхи їх вирішення. Також було вказано на сильні сторони окремих видів і на питання, на які необхідно звернути увагу для їх збереження і розвитку. Логічним завершенням першого етапу роботи стала підготовка програм розвитку кожної групи видів на олімпійський цикл (до 2016 року). Саме на основі цих програм готується програма розвитку всієї легкої атлетики України.
 
Увагу приділили і резерву збірної команди України. Старший тренер резерву Валерій Ємельянцев відзвітував про хід підготовки до юнацького чемпіонату світу та особливості її останніх етапів. Коло кандидатів на потрапляння до команди було звужене до 122 атлетів. В черговий раз було наголошено на тому, що головним при формуванні складу команди залишається спортивний фактор (про критерії відбору Валерій Ємельянцев розповідав в одному з нещодавніх інтерв’ю).
Відтепер кожен з головних тренерів по видам також активно долучиться до процесу підготовки і супроводжуватиме юних атлетів до їхнього головного старту року.
 
Під час наради було розглянуто ряд поточних питань, пов’язаних з підготовкою спортсменів до літнього сезону.
 
Такі наради стали хорошою традицією і практика їх проведення буде існувати й надалі.
Попередня статтяЗі світу по нитці: компактний чемпіонат світу і плани Лебедєвої
Наступна статтяВідеоблог: Ігор Гоцул розповів про результати зустрічей з атлетами та тренерами під час зборів