Президент ФЛАУ Ігор Гоцул зустрівся з губернатором Кіровоградської області

210
23 травня президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул зустрівся з головою Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрієм Ніколаєнком. Головною темою стало обговорення питання щодо реконструкції спортивних арен та легкоатлетичної інфраструктури міста.

 
За словами Ігоря Гоцула, у питанні реконструкції інфраструктури легкої атлетики федерація виступає партнером. Вона сприятиме проведенню змагань національного та міжнародного рівнів, а це – мільйони гривень прибутку в бюджет області.
 
Зокрема, мова йшла про реконструкцію стадіону «Зірка». Андрій Ніколаєнко зазначив, що стадіон наразі є приватною власністю, проте нові власники готові вкладати кошти в розвиток даного спортивного об’єкта. Ігор Гоцул додав, що крім проведення в Кіровограді турнірів, федерація може допомогти у наданні сучасного легкоатлетичного обладнання для стадіону «Зірка».
 
Начальник управління спорту Сергій Колодяжний звернув увагу і на стадіон «Ікар». На його думку, він міг би стати хорошою базою для тренувань. Стадіон АРЗ – універсальний, проте його власник має амбіції щодо наведення там ладу.
 
Ігор Гоцул подякував керівництву за увагу та небайдужість до легкої атлетики в регіоні, зазначивши, що вже зараз кілька спортсменів області представлятимуть її на юнацькому чемпіонаті світу в Донецьку та інших міжнародних турнірах. Та висловив надію на те, що незабаром і Кіровоград зможе приймати змагання найвищого рівня.
За матеріалами «Весь Кіровоград»
Попередня статтяНа етапі «Діамантової ліги» в Нью-Йорку виступить дві українки
Наступна статтяУ Києві відкрився легкоатлетичний манеж