Анатолій Бондарчук святкує День народження!

350
Сьогодні, 31 травня, День народження святкує без перебільшення легендарна постать у світі метання молота Анатолій Бондарчук.

 
І’мя Анатолія Бондарчука лунало на весь світ, ще коли він був спортсменом. Протягом 1969 року він встановив два світові рекорди, 1972 року став Олімпійським чемпіоном, а чотири роки потому виграв «бронзу» Ігор з метання молота. Ще виступаючи, Анатолій Павлович почав тренерську кар’єру. Саме його учень, Юрій Сєдих, виграв Олімпіаду 1976 року, а згодом встановив світовий рекорд, який не можуть побити й нині (86,74 м). Загалом до Олімпійських ігор Бондарчук підготував понад 20 спортсменів.
 
Школа Бондарчука була й залишається відомою на весь світ. Один з його учнів, Сергій Сухоносов, наразі тренує в Україні. А сам Анатолій Павлович тривалий час живе і працює в Канаді.
 
Федерація легкої атлетики України щиро вітає Анатолія Павловича з Днем народження і бажає міцного здоров’я, багато років тренерського щастя, талановитих і відданих справі учнів, миру й радості. Не дивлячись на кілометри, які розділяють Україну й Канаду, Ваші досягнення пам’ятають і пишаються ними. Віримо, що ще не одне покоління молотобійців братиме приклад з Вас та Ваших учнів.
Попередня статтяФедерація легкої атлетики України святкує ювілей
Наступна статтяНа етапі «Діамантової ліги» в Юджині виступлять три українки