Артем Таран: «Так само, як ми боїмося атлетів з Африки, так і вони бояться нас»

225
Артем Таран дебютував на юнацькому чемпіонаті світу. Українець потрапив до одного забігу з лідером світового сезону серед юнаків з бігу на 1500 метрів кенійцем Робертом Бівоттом. Щоправда, Бівотт цього разу фінішував другим. Виграв забіг ефіоп Матівос Йотота (3.54,98 хв), а Артем у ньому був десятим (4.05,53 хв).

 
Що відразу кинулося в очі, коли Артем прийшов у мікст-зону, шиповки, один з яких був солідно перемотаний скетчем. Та причиною не зовсім вдалого виступу стало не лише це.
 
«Були дуже важкі змагання. Погода лише ускладнила ситуацію. На розминці мені стало погано. На щастя, до старту сонце сховалося, стало хоч трішки легше дихати, розповідає Артем Таран.
 
Темп суперників спочатку здався зависоким. Я планував бігти всередині групи, але не зміг підтримати їхню швидкість. Поступово піймав темп. Виявилося, що він такий, як і мій. Моя швидкість зросла, і на фініші зміг навіть обігнати декого.
 
Так, я біг в одному забігу з лідером світового сезону і ще рядом атлетів з країн-лідерів на нашій дистанції. Знаєте, ми всі боїмося атлетів з африканських країн. А найсмішніше те, що вони так само бояться нас!»
Попередня статтяКарина Чередниченко: «Мне уже даже тренера своего жалко»
Наступна статтяЮлія Мороз: «Коли результат хороший, то втома не відчувається»