Наталія Пигида: «Встановила особистий рекорд там, де це потрібно»

427
Встановити особистий рекорд на головному старті року – та мета, до якої прагне кожен атлет. 11 серпня її досягла Наталія Пигида.

 
Від старту й до фінішу з бігу на 400 метрів українка демонструвала високу швидкість, що й не дивно, адже і форма була хорошою, і плани пов’язані з фіналом. На жаль, до вирішального забігу не вистачило лише кількох позицій – вона 11-та. Але Наталі дорікнути собі ні в чому. 51,02 с стали її найкращим результатом у кар’єрі.
 
«Встановити особистий рекорд на чемпіонаті світу приємно, але сподівалася на вищий результат. Я боролася за вихід до фіналу, а для цього потрібно вибігати з 51 секунди. Мені це не вдалося зробити, і це трішки засмутило. Але те, що показала найкращий результат у кар’єрі на головних змаганнях року, свідчить лише про одне – ми правильно побудували підготовку і вийшли на пік форми саме тоді, коли це було потрібно, – ділиться враженнями з прес-секретарем ФЛАУ Наталія Пигида. – Я відразу вирішила бігти настільки швидко, наскільки мені дозволить розгін. І я не «піймала якір» наприкінці дистанції, а продовжувала бігти.
 
Можливо, якби почала повільніше, то фініш був би швидшим. Але невідомо, чи мені вдалось би набігти. А так, суперниці почали підбиратися до мене лише після 300 метрів. Можливо, у той час мені не потрібно було розтягувати крок. Але, як кажуть, бачу мету – не бачу перешкод. У такий момент не про кроки думаєш, а просто біжиш за іншими. І повторюсь, відчувала, що на заключних метрах не пішки бігла, до того ж встановила особистий рекорд там, де це потрібно робити. Хоч не так прикро, що не пройшла до фіналу. З роками я лиш набираюсь досвіду і поступово покращую особистий рекорд.
 
Дуже приємно було, коли вболівальники почали скандувати «Україна!» Попереду в нас естафета, і їхня підтримка нам теж знадобиться. Там швидкість зазвичай ще вища, адже ти біжиш на адреналіні, підтримуєш дівчат по команді, сам «заводишся».
Попередня статтяАндрій Ковенко: «Для мене кожен старт як останній»
Наступна статтяРуслан Дмитренко: «Вирішив іти, доки не впаду без сил або доки судді не знімуть»