Визначилися чемпіони України-2014 з кросу

338
Весняний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу вдесяте завітав до Цюрупінська. Турнір проходив за підтримки «Самсунг Електронікс Україна Компані».

 
«Те, що Херсонській області вже вдесяте поспіль довіряють проведення «зимового» чемпіонату України з кросу, говорить саме за себе. У нас чудові погодні умови, які лише сприяють вдалим виступам атлетів, – говорить Юрій Семченко, заступник начальника управління в справах молоді та спорту Херсонської ОДА. – Такі змагання дозволяють якомога більшій кількості спортсменів узяти в них участь, проявити себе. Це популяризація нашого регіону, ресурсів і виду спорту. Проведення цього турніру має лише позитивні сторони».
 
«Цього року учасників не так багато. Ви й самі розумієте, наскільки складна ситуація в країні. Проте нам не хотілося переривати традицію проведення в Цурюпінську чемпіонату України з кросу. Та й спортсменам, тренерам необхідні змагання. І ті діти, які приїхали сюди, повинні набиратися досвіду и виступати якомога більше. Ми, у свою чергу, маємо всіляко їм у цьому сприяти і й надалі підтримувати організаторів турніру», – зазначив старший тренер з видів витривалості штатної збірної команди України Євген Мазур.
 
Медалі чемпіонату вже традиційно розіграли в усіх вікових категоріях, а програму змагань завершували видовищні естафети.
 
На дистанції 10 км змагалися чоловіки. Ігор Порозов (Дніпропетровська обл.) подолав її за 30.07 хвилини і оформив чемпіонство. Другим фінішував Юрій Грицак (Миколаївська обл.) – 30.53, а замкнув трійку призерів Олексій Обуховський (Вінницька обл.) – 31.20.
 
У жінок 8 км найшвидше пробігла Наталія Батрак (Харківська обл.) – 28.31 хв. Лише секундою їй поступилася Вікторія Погорєльська (Харківська). Олександра Олійник з Миколаївської обл. подолала дистанцію за 28.39 хв і стала бронзовим призером чемпіонату України.
 
Чемпіоном України на дистанції 4 км став Андрій Мельник (Івано-Франківська обл.). Він був єдиним, хто вибіг з 12 хвилин – 11.57 хв. У жінок першою фінішну лінію перетнула Погорєльська (13.34 хв), тим самим помінявшись місцями з Батрак. Наталія друга (13.44).
 
Богдан Шкільнюк (Миколаївська обл.) став чемпіоном України серед юніорів з бігу на 6 км (19.11 хв). Юніорки змагалися на 4-кілометровій дистанції, де Євгенія Прокоф’єва (м. Київ, 14.35 хв) на чотири секунди обігнала Тамару Левченко (Житомирська обл.).
 
У віковій категорії до 17 років чемпіоном України став Роман Фесенко (Дніпропетровська обл.). 3 км він подолав за 9.08 хв. Дівчата змагалися з бігу на 2 км. Переможницею стала Наталія Трибель (Житомирська обл., 6.57 хв).
 
Юнаки та дівчата віком до 15 років визначали найкращих на дистанції 1 км. Перемоги на ній здобули Богдан Вижиган (Миколаївська обл., 3.07 хв) і Марія Борисова (Київська обл., 3.14 хв).
 
Всі результати змагань – за посиланням: https://uaf.org.ua/images/otherdocuments/calendar/2014/2014.03.28/index.htm
Попередня статтяІгоря Гоцула призначено заступником міністра молоді та спорту України
Наступна статтяМикола Мельниченко святкує День народження!