Юніорський чемпіонат світу. Успіхи українок у кваліфікаціях

247
Ранкова програма третього дня юніорського чемпіонату світу подарувала українцям кілька приємних приводів для радості. Медалей в ній не розігрували, натомість боролися в кваліфікаціях.

 
Тетяна Мельник виграла свій забіг на дистанції 400 метрів з бар’єрами (59,38 с), чим забезпечила собі вихід до півфіналу чемпіонату.
 
Обидві українки кваліфікувалися до основного кола змагань з метання диска. Карина Чередниченко була десятою з результатом 50,75 м, а Тетяна Юр’єва стала 11-ю (49,83 м).
 
Анна Красуцька замкнула 12-ку найсильніших у кваліфікації з потрійного стрибка (13,14 м), чим також забезпечила собі вихід до основного кола.
 
Євгенія Прокоф’єва встановила особистий рекорд з бігу на 3000 метрів з перешкодами. Вона подолала дистанцію за 10.25,60 хв, що забезпечило їй 18-й результат. На жаль, для виходу в фінал цього було недостатньо. До заповітної п’ятнадцяти їй не вистачило лише трьох позицій.
 
Не зможе боротися за медалі й Павло Драч. З результатом 18,23 м він 16-й зі штовхання ядра.
 
Без українців пройде й фінал з метання молота серед юніорів. Артем Полешко був 19-м (69,96 м), а Володимир Мисливчук не вийшов на старт.
Фото Віктора Ковальчука, для ФЛАУ
Попередня статтяЧемпіонат України. Коли мрії стають реальністю
Наступна статтяЮніорський чемпіонат світу. Вечірня програма третього дня