Ганна Шелех пояснила відмову від участі в змаганнях

304
Українка Ганна Шелех вийшла в сектор для стрибків з жердиною з бажанням подолати кваліфікацію і потрапити як мінімум до 12-ки найсильніших. Але травма ноги нагадала про себе в найбільш незручний час і не атлетці навіть розпочати змагання.

 
«У мене було розтягнення м’язів, але на тренуваннях перед чемпіонатом Європи нога вже не боліла. Ми навіть взяли довідку у лікаря, що все добре. Біль відчула під час розминки. Зробила один вхід з жердиною – і, мабуть, відштовхування було сильнішим, ніж завжди. Почало колоти в нозі, сильний біль заважав бігти. Тому була змушена відмовитися від змагань, – пояснює своє рішення знаятися з чемпіонату Ганна. – Прикро, оскільки була готова проходити кваліфікацію, хотіла принести очки команді. Але один стрибок усе перекреслив.
 
Цього року зробила багато стартів, виступила на етапі «Діамантової ліги». Можливо, було сильне навантаження, яке і посприяло розтягненню. Ніби й залікувала травму, зробила хороші тренування, злітала на них на 4,40-4,50 метрів. А тут вийшла на змагання – і невдача. Мабуть, зараз потрібно відновитися, щоб у новий сезон увійти здоровою.
 
До речі, на етапі «Діамантової ліги» в Римі я стрибала на нових жердинах. Ми їх замовили ще взимку, в США. Але помилково мені надіслали не ті жердини, які ми замовляли. Замінити їх не вдалося. Довелося мінятися в Україні, але таких, як мені було потрібно, все одно не знайшли. Ми ж у американців замовляли саме під мене.
 
Вже ближче до етапу «Діамантової ліги» ми купили нові жердини в Швеції. На них я і виступаю цього сезону».
Попередня статтяПрев’ю вечірньої програми другого дня чемпіонату Європи-2014
Наступна статтяЧемпіонат Європи-2014. Другий день змагань