Президент Федерації легкої атлетики Норвегії зустрівся з Дмитром Булатовим

229
Цими днями з візитом в Україні перебуває президент Федерації легкої атлетики Норвегії Свейн Арне Хансен. Напередодні він провів семінар для фахівців легкої атлетики України та зустрівся з робочою групою, яка працює над реформою спортивної галузі в Україні. А 10 вересня почалося для нього з зустрічі з міністром молоді та спорту України Дмитром Булатовим.

 
Під час зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію в нашій державі щодо розвитку спорту, сучасних європейських принципів управління сферою фізичного виховання і спорту. Проте на цьому вирішили не зупинятися й надалі продовжити плідну співпрацю та обмін досвідом.
 
ФОТОГРАФІЇ з візиту Свейна Арне Хансена до Києва
 
Дмитро Булатов високо оцінив підтримку, яку Україні надають європейські спортивні структури і європейські федерації легкої атлетики зокрема. У свою чергу, Свейн Арне Хансен зазначив, що український міністр справив на нього враження людини, яка розуміється на спорті, що не може не вплинути позитивно на його розвиток.
 
Від Федерації легкої атлетики України участь у зустрічі взяли президент ФЛАУ Ігор Гоцул, виконавчий директор ФЛАУ Михайло Медведь і керівник департаменту розвитку Ольга Аксьонова.
Попередня статтяОнлайн-трансляція конференції «Реформа спортивної галузі України»
Наступна статтяВідбулася конференція на тему «Реформа спортивної галузі України»