Ігор Гоцул з робочим візитом відвідав Кіровоградщину

237
17 вересня відбувся робочий візит президента ФЛАУ, заступник міністра молоді та спорту України Ігоря Гоцула на Кіровоградщину. Ігор Євгенович відвідав стадіон ім. М. Шишки в Олександрівці, де ознайомився з роботою по укладанню синтетичного покриття на біговій доріжці та її розмітці. З даним питанням його ознайомив начальник відділу молоді і спорту Олександрівської РДА Юрій Яровий.

 
Голова райдержадміністрації Сергій Шпирка та голова районної ради Микола Марфула розповіли про розвиток, популяризацію та підтримку спорту у районі. Президент ФЛА Кіровоградської області Геннадій Заболотній, який активно займається питанням добудови стадіону ім. М. Шишки, звернув увагу на те, що у майбутньому Олександрівська арена може стати однією з головних легкоатлетичних споруд області з сучасною тренувальною базою.
 
У рамках робочого візиту Ігор Гоцул узяв участь у звітно-виборній Асамблеї відділення НОК України в Кіровоградській області. На ній було заслухано звіт голови відділення НОК України в Кіровоградській області Володимира Ковальова про роботу за період з 2010 по 2014 роки, за підсумками чого її було оцінено як задовільну. Також було обрано ревізійну комісію відділення НОК, нового голову обласного відділення НОК, яким став Олександр Кузьмін. До складу нового виконкому увійшли дев’ять осіб, серед яких і Геннадій Заболотний.
Прес-центр ФЛАКО
Попередня статтяУкраїнці пройшли курс вимірювачів трас AIMS
Наступна статтяДо уваги ЗМІ! Розпочато акредитацію на Kyiv Half Marathon 2014