Зі світу по нитці: Лю Сан завершив кар’єру, Борзаковський – головний тренер збірної Росії

270
Олімпійський чемпіон Афін-2004 у бігу на 110 метрів з бар’єрами китаєць Лю Сан офіційно оголосив про завершення кар’єри.
 
«Починаючи з сьогоднішнього дня моя професійна спортивна кар’єра офіційно завершена. Як би сумно та боляче мені не було, я не маю другого вибору», – написав Лю Сан на своїй сторінці у соціальній мережі. – «Я йду, щоб розпочати нову подорож. В мені ще грає кров, але нога каже «ні».
 
Лю Сан став першим китайським легкоатлетом, який здобув олімпійське золото. У бар’єрному спринті декілька разів покращував світовий рекорд. Чотири рази підіймався на найвищу сходинку п’єдесталу пошани на чемпіонатах світу, одного разу – на найвищу його сходинку.
 
На рідній Олімпіаді-2008 у Пекіні знявся зі змагань перед самим стартом – через розрив ахілового сухожилля. В Лондоні-2012 через цю ж травму не зміг завершити дистанцію. Лю Сан мріяв виступити у Пекіні у серпні цього року на чемпіонаті світу, але, за словами самого атлета, він зрозумів, що не має шансів підготуватися до змагань.
 
***
 
Олімпійського чемпіона-2004 у бігу на 800 метрів Юрія Борзаковського затверджено головним тренером збірної Росії з легкої атлетики. Відповідне розпорядження підписав Міністр спорту РФ Віталій Мутко. Нагадаємо, після відставки на цій посади Валентина Маслакова, Борзаковський, починаючи з 6 лютого цього року був виконуючим обов’язки головного тренера російської збірної. Під його керівництвом росіяни з вісьмома нагородами виграли командний залік чемпіонату Європи-2015 у приміщенні, який проходив у Празі.
Попередня статтяЄвген Баженков очолив виконавчу дирекцію Фонду соціального страхування України
Наступна статтяНа Івано-Франківщині підвели підсумки 2014 року