Сергій Бубка відвідав Непал і вшанував пам’ять жертв землетрусу

285

Віце-президент ІААФ, член Виконкому МОК, президент НОК України Сергій Бубка з одноденним візитом побував у Катманду. Столицю цієї азійської країни він відвідав на запрошення Асоціації легкої атлетики Непалу.

 

Візит Сергія Назаровича був пов’язаний з проведенням оцінки шкоди, завданої спортивному сектору руйнівним землетрусом 25 квітня. Бубку супроводжував президент Асоціації легкої атлетики Непалу Бікрам Шах.

 
«Увесь світ разом з Непалом співпереживає у зв’язку зі спустошенням, якого завдав землетрус. Життя — найважливіше, що у нас є. Але ця катастрофа відібрала його у багатьох людей, – сказав Сергій Бубка після візиту на Dashrath Stadim і до Національної спортивної ради. – Землетрус не лише забрав життя, він зруйнував інфраструктуру. Непалу буде складно подолати його наслідки без підтримки ззовні. Для мене дуже важливо бути зараз з вами, нехай і на короткий час. Важливо показати, що ми разом.
 
Вашим атлетам необхідно тренуватися, й ІААФ спробує знайти можливість, як їм у цьому допомогти. Як голова Комісії розвитку ІААФ, я також обговорював з президентом Асоціації легкої атлетики Непалу можливі шляхи розвитку і популяризації нашого виду спорту в країні. Філософія ІААФ — перебувати з національними федераціями у постійній співпраці. Якщо місцева влада вирішить створити базу для підготовки, Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій надасть сучасне синтетичне покриття. Ми відправимо наших експертів допомогти вивчити умови в Непалі щодо потенційної можливості запросити сюди тренерів високого класу».
За матеріалами The Kathmandu Post
Фото: ARKOnetwork
Попередня статтяМаслов перемагає в Норвегії, Земляк — третя у Франції
Наступна статтяЛегкоатлетичний вік-енд. Особистий рекорд Банзерука і 91,39 з метання списа у Йего