Сергія Бубку переобрано віце-президентом ІААФ

271

19 серпня стало відомим ім’я нових президента й віце-президентів ІААФ. Вибори відбувалися у перший день Конгресу ІААФ, який триває у Пекіні.

 

Президентом ІААФ став британець Себастьян Кое. За Кое голоси віддали 115 федерацій-членів ІААФ. За українця Сергія Бубку — 92. Під час промови перед початком голосування британець, зокрема, зазначив: «Не прошу для себе влади. Прошу її розділити». А після нього додав: «Для мене велика честь, що ви повірили в мене. Немає жодної роботи, яку б я хотів виконувати більше».

 

Сергій Бубка подякував сім’ї і команді за підтримку й допомогу під час передвиборчої кампанії і запевнив усіх, що й надалі працюватиме задля розвитку легкої атлетики. Робитиме він це на посаді віце-президента ІААФ, про що стало відомо вже за кілька хвилин.

 
Під час обрання віце-президентів Сергій Назарович отримав 187 голосів. Разом з ним віце-президентами стали ще троє: Дахлан Аль Хамад (159), Хамад Калькаба Мальбум (115) і Альберто Хуанторена (111).
 
Федерація легкої атлетики України вітає Сергія Назаровича з переобранням віце-президентом ІААФ. Бажаємо Вам наснаги, сил і ентузіазму у подальшому розвитку легкої атлетики і піднесенні її на нові висоти.
Попередня статтяЗа день до виборів президента ІААФ
Наступна статтяСергій Бубка. Заява після переобрання віце-президентом ІААФ