У бюджет закладаються $125 тис. за золото Ріо-2016, $80 тис. за срібло, $55 тис. за бронзу

228
3 грудня на черговому засіданні виконкому Національного олімпійського комітету України Міністр молоді та спорту Ігор Жданов доповів про перебіг формування бюджету спортивної сфери.
 
“Триває формування бюджету, і Міністерство активно захищає інтереси спортивної сфери у цьому вкрай напруженому процесі. У проекті, доопрацьованому Мінфіном, передбачені такі кошти: на єдиний спортивний календар – 361, 9 млн. гривень; враховані кошти на олімпійську підготовку 105,5 млн. гривень; на винагороди – 144,4 млн.”, – зазначив Міністр.
 
“Урядом підтримано наші пропозиції до Президента щодо збільшення кількості стипендій, які він призначає своїм Указом. Це дозволить зняти проблему черг на отримання стипендій. Також триває робота над збільшенням вдвічі винагород за перемоги на чемпіонатах світу та Європи для спортсменів-олімпійців”, – наголосив Ігор Жданов.
Він також попросив президента НОК Сергія Бубку та членів виконкому донести інформацію до федерацій та спортсменів про те, що призові кошти для призерів та переможців Олімпійських ігор буде закладено на високому рівні. Як і раніше, це 125 тис. доларів США – «золото», 80 тис. – «срібло», 55 тис. – «бронза».
 
Вже завершено процедуру державної закупівлі та підписано угоди на поставку сучасного інвентарю для 11 видів спорту на суму 14,6 млн. грн. Фізично поставка обладнання в Україну вже розпочалася. Ми очікуємо, що значна частина нового інвентарю буде завезена протягом грудня місяця. Також оголошено відкриті торги на закупівлю спортивної форми для національних збірних орієнтовною вартістю 4,7 млн.
 
Ігор Жданов розповів, що розпочав серію особистих зустрічей із керівництвом федерацій та тренерами з олімпійських видів спорту. Мета цих зустрічей – детальне обговорення та пошук шляхів вирішення конкретних проблем, які стосуються підготовки національних збірних команд України до Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.
 
Попередня статтяУ Миколаєві відбувся обласний фінал змагань за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF»
Наступна статтяЧемпіонат Європи-2016: друга хвиля продажу квитків почнеться 7 грудня!