Нові цілі легкої атлетики Волині

243
Як ми вже повідомляли, у Луцьку відбулася конференція Федерації легкої атлетики Волинської області. На ній була затверджена програма розвитку цього виду спорту в регіоні на 2016 рік.
 
15 найбільших легкоатлетичних стартів, які відбудуться наступного року в області, планують використати для поліпшення теоретичних знань тренерів та спортсменів. «Наприклад, на чемпіонат України до Луцька приїдуть найкращі фахівці – тренери, лікарі, масажисти, відомі спортсмени. Їхній досвід буде цікавим нам, тому організуємо спеціальний семінар за участю цих профі», – розповідає президент ФЛАВО Володимир Рудюк.
 
Окрема увага керівництва ФЛАВО буде спрямована на популяризацію легкої атлетики в районах області. У них розповсюдять проект «Найшвидша школа», який нині розвивається в Луцьку, а також проведуть семінари для вчителів фізичної культури за програмою «Дитяча легка атлетикаIAAF». На базі легкоатлетичного комплексу «Авангард» створять школу (клуб) з легкої атлетики, яка пропагуватиме ідеї здорового способу життя, оздоровчого бігу. У цьому сенсі стане в нагоді й легкоатлетична доріжка для оздоровчої та професійної ходьби та бігу, яку укладуть в центральному парку ім. Лесі Українки у Луцьку. Покриття на доріжці буде таким же якісним, як на «Авангарді» та стадіоні СНУ «Ядро».
 
Залучать до легкої атлетики й Луцький національний технічний університет. Тут планують створення центру метань для підготовки волинських спортсменів та збірних команд України. Це дасть можливість проводити у місті навчально-тренувальні збори.
 
Обласна федерація легкої атлетики чекає також клопотань місцевих осередків легкої атлетики, тренерів, ентузіастів, аби допомогти покращити легкоатлетичну базу в районах, придбати інвентар, форму, умови підготовки спортсменів. Водночас планується активно використовувати вже реконструйовані чи новостворені у 2015 році об’єкти. На них проводитимуть матчеві зустрічі на рівні областей, міст чи прикордонного співробітництва.
 
«Наступний рік – олімпійський. Федерація легкої атлетики Волинської області зацікавлена в успішних стартах спортсменів саме з нашого краю. Тому ми спочатку визначимо коло легкоатлетів, які реально претендують на участь та хороші результати в Ріо-де-Жанейро, а потім сприятимемо їхній якісній підготовці разом із ФЛАУ, НОК України, спонсорами», – відзначив Володимир Рудюк.
 
За інформацією прес-служби ФЛА Волинської області
Попередня статтяІван Гешко очолив спортивну комісію в Чернівецькій облраді
Наступна статтяЗі світу по нитці: плани лідерів і дуель Лавіллені і Хольцдеппе