У Києві вшанували пам`ять Миколи Батруха

259
У столиці в легкоатлетичному манежі КМШВСМ відбувся Кубок цієї арени, в рамках якого також пройшли змагання з бар`єрного бігу пам`яті заслуженого тренера України Миколи Батруха.
 
Трохи не звично було бачити провідного українського бар`єриста Сергія Копанайка тут не в спортивній формі, а в цивільному вбранні. Замість того, щоб розминатися, він допомагав суддям розставляти бар`єри, радився про щось з секретаріатом, нагороджував переможців та призерів змагань. Як виявилося, в останній момент Сергій вирішив тут не виступати, а зосередитися на організаційній роботі.
 
– Це був мій тренер, я його вважаю своїм другим батьком, – розповів Сергій. – Він дуже багато мені дав, багато в чому допоміг. І не виключаю, що саме завдяки йому я вийшов на такий високий рівень.
 
– Чому не виступали на цих змаганнях?
 
– Планував бігти, ще напередодні був налаштований показувати результат. Але в останню мить емоції перемкнулися на організацію цих змагань. Дуже хотілося, щоб вони пройшли гарно, без проблем. За те тепер тут є можливість проявити себе молоді. Можливо, коли я на доріжці, я не даю можливості комусь проявити себе.
 
– Як вам організаторська праця?
 
– Це зовсім інше, ніж те, до чого я звик. Бігаю туди-сюди, суддям допомагаю, інше. Але тягне на доріжку дуже. Все-таки я чинний спортсмен, від цього нікуди не дінешся.
 
Сергій Копанайко не лише допомагав в організації Меморіалу Батруха. Разом з багаторазовим рекордсменом України з бігу на 110 метрів з бар`єрами Сергієм Демидюком він встановив індивідуальні призи для переможців та призерів змагань, тих атлетів, які оновлять їх рекорди, а також хто в цей день виконає норматив на чемпіонат світу-2016 у приміщенні. Зауважимо, що на Меморіалі також була представлена рідкісна як для змагань у приміщенні, дисципліна – 400 метрів з бар`єрами. Її виграв Денис Нечипоренко з Черкаської області – 52,51. У бар`єрній 60-метрівці у чоловіків найкращим став киянин Артем Шаматрін (7,90), у жінок – Анна Плотіцина (Київська/Полтавська обл.) – 8,15.
 
Серед інших подій, які відбулися на Кубку КМШВСМ, відзначимо дебют у цьому сезоні чемпіонки Європи з бігу на 800 метрів Наталії Лупу (Чернівецька/Житомирська обл.). Наталія тут бігла 400-метрівку, і у гострій суперечці з житомирянкою Юлією Олішевською вирвала перемогу – 54,75.
 
– Гарні змагання, – резюмував директор легкоатлетичного манежу КМШВСМ Євген Резанов. – Треба побільше таких проводити. В Україні багато видатних тренерів, яких вже не має з нами, але які гідні того, щоб пам`ять про них вшановували таким чином.
Попередня статтяРіо-2016. Зміни в олімпійському розкладі змагань
Наступна статтяУ Сумах нагородили найкращих легкоатлетів області