Наталія Лупу не їде на чемпіонат світу-2016 у приміщенні

335
Останнім часом широкий розголос у світі спорту набуло збільшення допінгвипадків у зв’язку з використанням атлетами препарату Мілдронат, який було включено WADA до забороненого списку з 1 січня 2016 року. Нажаль, не обійшло це і українську легку атлетику.
 
У Всесвітньої антидопінгової агенції наразі виникли питання щодо вживання Мілдронату до Наталії Лупу. У зв’язку з цим вирішено було скасувати поїздку Наталії до Портленду на чемпіонат світу-2016 у приміщенні, де вона мала змагатися на дистанції 800 метрів. Наразі відповідні органи ФЛАУ проводять консультації з WADA щодо ситуації, яка склалася.
 
Також нам її прокоментувала сама Наталія Лупу:
 
– 2001-го року у мене виявили певні зміни в кардіограмі. З того часу я кожні півроку спостерігаюся у кваліфікованих лікарів, зокрема у вченого у галузі кардіології, доктора медичних наук, професора, члена Нью-Йоркської академії наук Тащука Віктора Корнійовича з Чернівців. Віктор Корнійович веде мене по моєму серцю. Він, а також Диспансер Українського центру спортивної медицини кожні півроку прописували мені Мілдронат, оскільки при моєму діагнозі саме цей препарат мені оптимально підходить.
 
Оскільки Мілдронат з 1 січня 2016 року було включено до списку заборонених препаратів, я заздалегідь, з середини листопада, завершила його прийом. Цього терміну мало вистачити, щоб його складові залишили організм і я могла виходити на бігову доріжку і брати участь у змаганнях.
 
Подальші коментарі Наталією та ФЛАУ будуть надані згодом.
Попередня статтяТериторіальні ФЛА
Наступна статтяІнесу Кравець нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня!