Дніпропетровськ готується до Dnipro Half Marathon 2016

227
Відбулася відкрита нарада щодо проведення у Дніпропетровську 22 травня півмарафону Dnipro Half Marathon 2016. Ці змагання стануть однією з візитівок Дніпропетровська.
В нараді взяли участь голова оргкомітету Dnipro Half Marathon 2016, міський голова Дніпропетровська Борис Філатов та генеральний менеджер компанії «Run Ukraine», яка є організатором півмарафону.
 
Організатори планують зібрати 2,5 тис. бігунів на дистанції і майже 8 тис. глядачів. У місті вже розпочато комплексні приготування до Dnipro Half Marathon.
 
– У траси Дніпропетровського півмарафону є чудова можливість стати найшвидшим забігом в Україні – маршрут вийшов дуже рівний, – зазначив Дмитро Черніцький. – Тут прекрасна набережна, гарний міст – вони стануть яскравими доповненнями забігу. Я хочу подякувати адміністрації міста за активну підтримку, за те, що відгукнулися на нашу пропозицію провести півмарафон. Дуже приємно, що у міста є своя стратегія розвитку спорту «Дніпро – спортивна столиця України», таким чином ми поєднаємо наші зусилля і разом будемо творити спортивне сьогодення. Дякую за відкритість та прогресивність нинішньої команди міста, а особливо – Борису Філатову, який очолив організаційний комітет Dnipro Half Marathon 2016. Сподіваюся, що вже наступного року два берега Дніпра поєднає повноцінний марафон.
 
Першим амбасадором заходу стала дружина міського голови Дніпропетровська – Марина Філатова. 2 квітня пані Марина візьме участь в Паризькому марафоні, а вже 22 травня бігтиме «половинку» у рідному місті.
 
– Крім популяризації здорового способу життя, такі заходи впливають, в першу чергу, на інвестиційну привабливість Дніпропетровська, – сказав Борис Філатов. – Це залучає тисячі людей. Нам поки що не зрівнятися з Паризьким або Берлінський марафоном. Але якщо нам вдасться залучити 2,5 тисячі спортсменів з усієї України і близько 8 тисяч глядачів, то для міської інфраструктури – готелів, таксі, ресторанів – це дуже значна підмога.
 
Маршрут півмарафону пролягатиме містом у 2 кола: пл. Героїв Майдану (старт) – просп. Дмитра Яворницького – вул. Харківська – вул. Магдебурзького права – вул. Шолом–Алейхема – вул. Коцюбинського – Центральний міст (розворот) – вул. Січеславська набережна – вул. Юліуша Словацького – вул. Андрія Фабра – просп. Дмитра Яворницького – пл. Героїв Майдану (фініш). Ідеально рівний рельєф маршруту чудово підходить для встановлення особистих рекордів.
 
Призовий фонд півмарафону – 23 000 грн. Переможці головного забігу серед чоловіків і жінок отримають по 5 000 грн.
 
В програмі події 4 дорослі забіги: 21,0975, 10, 5 и 2 км, також три дитячі дистанції: 1000, 500 и 100 метрів.
 
Крім трьох дитячих стартів на березі Дніпра буде проведено благодійний забіг на 2 км, вся зібрана сума від внесків буде переведена на купівлю аспіратора гнійних ран для Дніпропетровського обласного центра матері та дитини. Спільно з БФ “Коло” учасники забігу будуть збирати на купівлю апарату 88 000 грн.
 
Для всіх охочих напередодні Dnipro Half Marathon 2016будуть проведені спеціальні безкоштовні тренування Open Run Day – протягом шести тижнів професійні тренери допоможуть півмарафонцям правильно підготуватися до змагань.
Попередня статтяМіжнародні легкоатлетичні заходи повертаються в Україну!
Наступна статтяЛуцьк готовий прийняти навчально-тренувальний збір українських олімпійців (+ ВІДЕО)