Ольга Голодна: «Хвилювання допомогло показати результат»

385
Ольга Голодна з Київщини перший старт літнього сезону – Кубок Києва – сміливо може занести собі в актив. На столичному стадіоні «Піонер» у штовханні ядра вона здобула перемогу, виконавши при цьому норматив ІААФ на Ріо-2016 – 18 м 45 см.
 
Зазначимо, що зробила це Ольга після річної вимушеної перерви:
 
– Перший старт, хвилювання було з самого ранку, пів ночі не могла заснути. Але, як бачите, мандраж, не те що не зашкодив мені, а навіть допоміг показати результат. Дуже задоволена, дуже цього чекала, і все склалося добре.
 
– Олімпіада в Ріо-де-Жанейро, звичайно, входить до ваших планів?
 
– Дуже хочу там виступити. Боялася, що не вистачить часу підготуватися. Сподіваємося на краще, а там як складеться. Це був лише перший старт, як воно буде далі, влітку, побачимо.
 
– 18.45 – це олімпійський норматив. Але, все-таки, з таким результатом на міжнародній арені важко розраховувати на щось серйозне. Є за рахунок чого додавати?
 
– Звичайно, є. В мене дуже слабкі ноги, вони відстають від рук. Я зараз працюю з новим тренером, колишньою штовхальницею ядра та дискоболкою Оленою Дементій. У нас гарний тандем. Вона мені ставить трошки іншу техніку, можна сказати, ламає мене. Тому важкувато – голова пам’ятає одне, а ноги роблять інше. Це створює проблеми. Але нічого, попереду ще декілька місяців, впораюся.
Попередня статтяМаргарита Твердохліб: «Місяця має вистачити, щоб розстрибатися»
Наступна статтяІгор Гоцул – в ефірі Українського радіо «Культура»