У Чернівцях відбулися Біг миру та Естафета миру

227
У неділю 15 травня у Чернівцях відбувся ІІІ Біг Миру, в якому змогли взяти участь всі охочі, та Естафета Миру серед команд навчальних закладів.
 
Після офіціозу на Соборній площі нагороди у трьох номінаціях Естафети Миру виборювали команди навчальних закладів. Дистанція 1 миля була поділена на 8 етапів. Перші чотири (по пів малого кола на Соборці) долали дівчата, наступні чотири (по цілому колу) – хлопці. Серед загальноосвітніх навчальних закладів перемогу знову святкувала команда ЗОШ №3. Для них СК «Гешко» заснував перехідний Кубок. Серед професійно-технічних найшвидшою була збірна училищ №5 та №3 (тут всі команди були збірними). Певною мірою, сюрпризною стала перемога серед вузів І-ІV р.а. представників Буковинського державного медичного університету, які відібрали перехідний трофей за абсолютно кращий результат у команди Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.
 
У Бігу Миру стартувало понад 1400 учасників, що є рекордом для цих спортивно-масових заходів. Чисельними командами були представлені місцева федерація рукопашного бою, СК «Лідер», ФК «Спарта», патрульна поліція, готель «Буковина», федерація плавання та інші.
 
Після Бігу Миру серед учасників були розіграні 3 велосипеди, футболки-вишиванки, намети, спортивний інвентар від організаторів, 2 м’ячі від обласної федерації футболу, квитки на матч «Буковина» – «Мир» і 3 шарфи чернівецького футбольного клубу від ФСК «Буковина» та інші призи.
 
За інформацією сайту SportBuk
Попередня статтяУ Бахмуті розіграли призи Ніни Зюськової
Наступна статтяІван Бабарика та Людмила Шелест виграли київський Євромарафон