Спринтери перевіряють міцність доріжок «Авангарду» (+ВІДЕО)

250

Національна збірна України із спринту цими днями проводить збір у Луцьку. Кращі українські атлети тренуються на «Авангарді» і для багатьох з них це перше знайомство з волинською ареною.

 

Доріжки випробовують, зокрема, такі відомі спринтери, як Віталій Корж, Володимир Супрун, Роман Кравцов, Еміль Ібрагімов, Христина Стуй, Олеся Повх, Наталія Погребняк, Єлизавета Бризгіна, Наталя Строгова та інш. Зокрема, відточує вміння й наша естафетна жіноча збірна – бронзовий медаліст Лондонської Олімпіади 2012 року.

 

Державний тренер з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник в інтерв’ю прес-службі ФЛАВО розповів, що збірна із задоволенням приїхала і тренується на «Авангарді».

 

– У Луцьку зібралися чоловіча і жіноча естафетні короткі команди. Костянтин Рурак відповідає, наприклад, за естафету 4 по 100 метрів. Усі працюють із великим емоційним підйомом, – каже В’ячеслав Тиртишник. – Крім того, основному складу важливо випробувати, відчути доріжку «Авангарду», аби показати хороші результати на національному відбірковому чемпіонаті України, який відбудеться у Луцьку 16-19 червня. Наразі збірники перебувають на передзмагальній фазі спортивної форми. Лідери починають активно стартувати – хтось за кордоном, хтось в Кіровограді 25-26 травня на Кубку України. У Луцьку ж спортсмени шліфують деталі, техніку бігу.

 

Стосовно планів лідерів збірної України з легкої атлетики, то на початку червня вони знову зберуться частково у Луцьку, частково у Києві, аби продовжити підготовку. 4-го червня на «Авангарді» відбудеться своєрідна репетиція чемпіонату України – всеукраїнські змагання із спринту, стрибків та видів витривалості. Після чемпіонату України у Луцьку лідери виступлять ще на чемпіонаті Європи в Амстердамі.

 

«Нормативи на Олімпійські Ігри в Ріо-де-Жанейро можна виконувати до 11 липня. Кістяк команди вже є. Я задоволений тим, що маємо конкуренцію в жіночій та чоловічій естафетних командах», – розповів В’ячеслав Тиртишник.

 

За інформацією прес-служби ФЛА Волинської області

 

Попередня статтяКонкурс інноваційних проектів від ЄА
Наступна статтяIAAF World Challenge: пекінські четвірки українців