Олеся Повх: «Сезон розпочався вдало, але з результату ще є що скинути»

205
Інколи буває цікаво читати старі інтерв’ю, в яких герої розмірковують про найближче майбутнє, а ми вже з вами знаємо, яким це тодішнє майбутнє стало.
 
Ця наша розмова з Олесею Повх відбулася два тижні тому у Кіровограді на Кубку України з легкої атлетики, де запорізька спортсменка з чудовим часом – 11,21 – виграла стометрівку. Під час бесіди вона велику увагу приділила естафетній команді, яка, як відомо, декілька днів тому також виграла свій перший старт сезону – етап Діамантової ліги у Римі (43,64).
 
– Вдало розпочала сезон, – так охарактеризувала свою перемогу на Кубку України Олеся Повх. – А ще радує, що всі дівчата показали дуже сильні результати. Значить – є надія на естафету, яка у нас на міжнародній арені традиційно в пріоритеті. Ще й дві дуже сильні наші спринтерки тут не бігли. Отож, вважаю, все у нас буде добре.
 
– Естафета – естафетою, але особисті амбіції, певно, також не відкидаєте?
 
– Особисті амбіції, звичайно, завжди є. Я дуже рада виступу, вже давно не показувала таких високих результатів. Як би хотілося, щоб чемпіонат України проходив також на цьому стадіоні. У Луцьку на «Авангарді» доріжка м’яка, важка, якщо ще й дощ пройде… А тут, на «Зірці», біжиться дуже добре. А хочеться, щоб на чемпіонаті України ми усі змогли показати високі результати і відібратися в особистих видах на Олімпійські ігри.
 
– Щоб вдало виступити на чемпіонаті Європи, треба трошки скинути з результату. Є запас, як відчуваєте?
 
– Амстердам в мене також стоїть в пріоритеті. Чотири роки тому я була призеркою чемпіонату Європи. Цього сезону результати у європейських атлеток на стометрівці дуже високі, але надія зачепитися принаймні за фінал є. Сподіваюся, що сезон буде продовжуватися так, як він розпочався в Кіровограді, коли я скидала час від забігу до фіналу. Маю надію, що й ще скину.
Попередня статтяВолодимир Киц: «На старт IAAF в Остраві потрапив лише завдяки тому, що бігаю за чеський клуб»
Наступна статтяДмитро Лашин: «Готовий бігти мінімум за 28.20 хвилин»