Ігор Гоцул і Євген Баженков вітали найстаршого рекордсмена світу зі спортивної ходьби

319
9 червня у Мінмолодьспорту вітали найстаршого рекордсмена світу зі спортивної ходьби, переможця та призера чемпіонатів світу і Європи серед ветеранів зі спортивної ходи у вікових групах М80+, М85 Івана Пушкіна.

 

Подяку Міністерства та квіти вручив президент ФЛАУ, перший заступник міністра молоді та спорту Ігор Гоцул разом з першим віце-президентом ФЛАУ, головою ФСТ «Спартак» Євгеном Баженковим.

 
Ігор Гоцул передав найкращі побажання здоров’я та довголіття спортсменові від імені Міністра Ігора Жданова, а також зазначив, що активна позиція Івана Олексійович є взірцем не лише для атлетів, а й для всіх поколінь.
 
Іван Пушкін 30 років своєї трудової діяльності віддав службі в Збройних силах. З 2012 року почав відстоювати честь країни на міжнародній арені у ветеранському спорті. За останні чотири роки здобув 25 нагород світової і континентальної першості, 13 з яких — найвищого ґатунку.
 
На чемпіонаті світу 2015, який проходив в французькому Ліоні, в змаганнях на 10 000 м, Іван Пушкін не лише найшвидше досяг фінішу, а і встановив світовий рекорд.
 
Сьогодні він не припиняє займатися спортом і продовжує свою трудову діяльність – є виконавчим директором в Українському фонді соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил.
 
Попередня статтяІгоря Гоцула призначено членом Комісії ЄОК «Європейський Союз»
Наступна статтяНагороди для Голубничого і від Голубничого!