Марина Бех і Анна Корнута – про кваліфікацію на чемпіонаті Європи-2016

216

 
Марина Бех: «У кваліфікації була, так звана, пристрілка. Добре, що з хорошою кінцівкою. Спробувала сектор, доріжку, подивилася на суперниць. На планку я непогано потрапляла, але не могла ніяк встати з ноги, а потрібно відштовхнутися і пройти через всю ногу. Тим самим крала у себе не менше 15 сантиметрів. І навіть стрибок на 6,50 був, відверто кажучи, корявим.
 
Після стрибків на чемпіонаті України у Луцьку, після тих емоцій було складно. То результати зовсім іншого рівня. Щоб на ньому втриматися, потрібно ті показники закріплювати. Це довгі години наполегливої роботи. Після таких емоцій потрібен час, щоб відновитися і морально, і фізично й знову бути на ходу. Думаю, поступово ми повернемося на той рівень.
 
Попереду основне коло змагань. Немає сенсу щось загадувати і розповідати про свої бажання. Потрібно показати те, що ми можемо, щоб і тренери, і ми самі собі допомогли і реалізували себе. От цього і будемо прагнути».
 
Анна Корнута: «Знаєте, а на мене чемпіонат України навіть більше тисне, ніж міжнародні старти…
 
В Амстердамі лише у заключній спробі відчула, як потрібно стрибати. Попереду основне коло змагань, де потрібно виконати три спроби і потім ще три. Тобто потрібно потрапляти до першої вісімки. Тут є мій тренер, але я вже звикла виступати і сама. Я знаю свої помилки і те, як їх виправити. Завжди у судді можу запитати, звідки відштовхнулася. Ми самостійні спортсмени і не губимося, якщо опиняємося наодинці з собою. Хоча тренер, звісно, завжди допомагає».
Попередня статтяКасьянов встановив найкраще досягнення чемпіонатів Європи з бігу на 110 метрів з бар’єрами
Наступна статтяНаталія Прищепа: «В Амстердамі боротимуся за якомога вищі місця і результат»