Ріо-2016: історичний фінал Земляк і успіх бар’єристок (ВІДЕО)

385
Ольга Земляк стала найкращою з європейських легкоатлеток на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро на дистанції 400 метрів. У фіналі вона фінішувала сьомою, випередивши чемпіонку Європи-2014 Лібанію Грено з Італії (51,24 с). Крім того Ольга стала першою українкою з часів виступів Ольги Бризгіної, якій вдалося ввійти до олімпійської вісімки найсильніших.

 

 

Всі три українки подолали перше коло з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Вікторія Ткачук пробігла дистанцію за 56,14 с, Анна Тітімець – за 56,24 с, а Олена Колесниченко – за 56,61 с. Усі троє вийшли до півфіналу напряму.
 
«Дощ трішки завадив лише під час розминки, коли не було видно, куди бігти, води по коліна, а на першій доріжці взагалі басейн. Але це лише 15 хвилин. Взяла бар’єри в український намет і там зробила частину розминки. Але поки чекала на старт, встигла відійти від суєти, – розповідає Вікторія Ткачук. – Під час забігу були певні нюанси, але загалом бігти було дуже добре. Намагалася тримати у полі зору американку і ямайчанку: одну бачила попереду, інше чула в спину. Розуміла, що це одні з головних фаворитів забігу. Як намагалася, так і вийшло. Я, чесно кажучи, так чекала моменту, щоб пробігти на Олімпіаді. Не помічала нічого, навіть деякі бар’єри».
 
«Розминатися було дуже важко, ноги не бігли. Дякувати Богу, зібралася з думками і вигризла цю трійку, яка напряму виходить до півфіналу, – розповідає Олена Колесниченко. – Завданням номер один було потрапляння у півфінал. Хотіла вже у цьому колі показати особистий рекорд. Напередодні ще думала, що зможу це зробити, але на розминці вже все було інакше. Поки що не можу сказати, з чим це пов’язано».
 
Наталії Семеновій для подолання кваліфікації з метання диска не вистачило лише трьох сходинок. Результативною у неї була лише одна спроб, друга, – 58,41 м.
Попередня статтяРіо-2016: розклад виступу українців у ранковій програмі п’ятого дня легкоатлетичного турніру
Наступна статтяРіо-2016: на межі особистого рекорду