Ігор Русс: «Буду працювати над собою, щоб надалі виступати краще»

298
Ігор Русс прокоментував свій виступ на олімпійському марафоні в Ріо-де-Жанейро, де він посів 48 місце з результатом 2.18,19.
 
– Не дуже задоволений, якось дуже погано зі старту біглося, навіть не знаю, чому. Ніби дуже сильно готувалися, і по тренуванням був готовий набагато краще бігти, боротися, але чомусь не склалося.
 
– Погода сьогодні весь час мінялася – спочатку йшов дощ, потім – сонце й задуха…
 
– Коли переставав дощ усі випаровування з асфальту підіймалися в повітря і було дуже важко дихати. Можливо це частково вплинуло на мій результат, оскільки я ще ніколи не бігав в таких умовах. Поклав практично п’ять місяців підготовки, зробив три гірських збори. Треба аналізувати з тренером, що не склалося і що трапилося.
 
В будь-якому разі я задоволений, що зумів добігти до фінішу, і готуватимуся далі, щоб більш якісно виступати за збірну. Хочу подякувати усім, хто мене підтримував: друзям, тренерам, рідним, близьким. Шкода, що не виправдав їх довіри, сподівань. Але я буду працювати над собою, щоб надалі виступати краще.
 
– Слизько було бігти? Деякі атлети падали прямо на фініші.
 
– Коли бігли по бетону я намагався в калюжі не ставати. Мені слизько не було, мені було душно. Через це я скуто біг, і після того, як мені звело м’язи ніг, я вже не міг більш якісно переставляти ноги. Тому тем падав і падав, хоча сімох суперників перед фінішом я все-таки зумів обігнати.
 
– Ще плануєте бігти марафони в цьому році?
 
– Ні, в цьому році точно не буду, тому що я дуже багато сил витратив на підготовку до Олімпійських ігор. А ось весною побіжу. Щоправда, ще не знаю де – пізніше з менеджером визначимося.
Попередня статтяОлександр Сітковський: «В Ріо була дуже погана траса»
Наступна статтяПішов з життя Іван Шарий…