Олімпійський тиждень стартував у Івано-Франківську

271
27 вересня Івано-Франківським обласним відділенням НОК України спільно з департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради за підтримки департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради та Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області за участі провідних спортсменів і тренерів на міському стадіоні «Юність» було проведено Олімпійський урок.
 
У заході взяли участь учні загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл міста віком 10-12 років. Кожен навчальний заклад був представлений командою складом 13 учасників. Основна мета Уроку – виховання учнівської молоді на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в місті та області, активне залучення дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.
 
Для початку присутніх ознайомлено з історією Олімпійських ігор та розвитком Олімпійського руху, після чого міський голова виступив з привітальним словом, побажавши учасникам перемоги.
 
Програма Уроку передбачала:
1.Проведення олімпійської розминки за участі учасників Олімпійських ігор.
2.Проведення змагань з легкоатлетичних естафет за програмою ІААФ «Дитяча легка атлетика» (перше місце посіла команда ЗШ № 3, друге – ЗШ № 25, третє – СШ №1) та футболу (ЗШ №28 – переможці, команда гімназії №2 – друга сходинка, команда ЗШ №15 посіла третє місце).
3. У вікторині з історії зародження олімпізму та його розвитку переможцем став учень ЗШ №22 Анатолій Бублик, друге місце посів учасник команди ЗШ №15 Володимир Вовк.
4. У конкурсі на найкращу групу підтримки перемогли учні гімназії № 2.
 
Цикл змагань за програмою ІААФ «Дитяча легка атлетика» буде продовжено, наступні змагання відбудуться 16 жовтня о 12:00 на площі Івана Франка в центральній частині Івано-Франківська. Організатори запрошують дітей вікової категорії 8-14 років спробувати у цих змаганнях свої сили.
Попередня статтяПряма трансляція Білоцерківського марафону-2016!
Наступна статтяКиїв – серед претендентів на проведення командного чемпіонату Європи-2019 (Суперліга)