Є перший естафетний!

259
29 вересня у Кропивницькому відбувся перший в історії чемпіонат України з естафетного бігу. 216 спортсменів з 12 регіонів країни розіграли загалом 22 комплекти нагород у найрізноманітніших видах естафет – від класичних 4х100 м та 4х400 м до змішаних та 4х800 м.
 
Загальний командний залік чемпіонату впевнено виграла збірна Черкаської області. Прес-служба ФЛАУ попросили підвести підсумки змагань оргделегата – В’ячеслава Нищеменка.
 
– Естафети завжди були чи не найемоційнішим видом легкої атлетики, – розповідає В’ячеслав Андрійович. – На усіх дистанціях, навіть на 4х800 метрів, боротьба точилася до самого фінішу – було цікаво і спортсменам, і глядачам. Ну а 4х100 м взагалі видалися дуже видовищними, незважаючи на невелику кількість команд-учасниць.
 
Одним словом, все пройшло дуже добре, тільки все-таки, на мою думку, такі змагання не слід було проводити восени. Чемпіонат України з естафетного бігу спочатку планувався на червень, але його перенесли через те, що усі лідери готувалися до Олімпійських ігор. Але, нажаль, вони і після Ріо-2016 на нього не приїхали – з еліти був лише найкращий спринтер молодіжної вікової групи сумчанин Володимир Супрун. Та й швидкості восени вже не ті. Знаю, що наступного року естафетна першість запланована на травень. Ось тоді буде набагато цікавіше – і тому, що це буде початок сезону, і атлети будуть свіжі, швидші. Але я однозначно впевнений – право на життя у чемпіонату України з естафетного бігу є!
 
Повні результати змагань можна переглянути за ЦИМ посиланням
Попередня статтяСклад Комісії по заслуховуванню кандидатів на головні тренерські посади збірної України
Наступна статтяНова бігова доріжка на Березняках, брати Клички та тренування перед Київським марафоном