Завершується реєстрація волонтерів на чемпіонат світу-2017 у Лондоні

286
16 жовтня, опівночі, завершується реєстрація волонтерів («runners») на чемпіонат світу з легкої атлетики та чемпіонат світу з легкої атлетики серед паралімпійців, які у серпні 2017 року прийматиме Лондон (Велика Британія).

 
Важливість волонтерів складно переоцінити. Їхні ролі найрізноманітніші. Одні зустрічають нас в аеропорту, інші допомагають не заблукати і знайти правильний шлях, розібратися з транспортом, отримати акредитацію тощо. Усього у Лондоні, на всіх легкоатлетичних локаціях чемпіонату, працюватимуть понад 4000 волонтерів.
 
Чемпіонат світу серед паралімпійців відбудеться у Лондоні 14-23 липня, чемпіонат світу – 4-13 серпня.
 
Бажаючі стати волонтерами повинні зареєструватися: http://www.london2017athletics.com/volunteer. За цим посиланням ви також знайдете всю необхідну інформацію про роль волонтерів та відгуки відомих легкоатлетів про їхню роботу і її важливість.
 
Місцевий організаційний комітет визначиться зі складом волонтерської групи на початку 2017 року. У березні-квітні планується розподіл обов’язків між ними. У червні відбудеться тренування, а вже у липні – акредитація і отримання форми.
Попередня статтяБогдан Бондаренко – в українських ЗМІ!
Наступна статтяВолодимир Рудюк – перший віце-президент ФЛАУ!