Прес-тур на чемпіонат України з кросу!

272
Шановні представники ЗМІ! 21-22 жовтня у м. Біла Церква на території Дендропарку «Олександрія» відбудеться чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. Ці змагання є відбірковими до чемпіонату Європи з кросу, який 11 грудня прийматиме м. Чіа (Італія).
 
Федерація легкої атлетики України запрошує вас відвідати чемпіонат України та висвітлити ці змагання у ваших ЗМІ. Задля вашої зручності у другий змагальний день, у суботу 22 жовтня, коли на старт вийдуть найсильніші учасники, буде організовано трансфер журналістів. Автобус, попередньо, вирушить з Києва о 8:30 та повернеться після закриття змагань до Києва о 16:00.
 
На чемпіонаті України у вас буде можливість як переглянути самі змагання, так і поспілкуватися з провідними українськими бігунами на середні та довгі дистанції, а також почесними гостями першості –першим віце-президентом ФЛАУ, президентом ФЛА Волинської області Володимиром Рудюком та чемпіоном світу, віце-президентом ФЛАУ Іваном Гешком.
 
Акредитуватися та забронювати місця в автобусі можна за електронною адресою odanylenko@flau.org.ua або за телефоном 050-358-8373 (Олександр Даниленко, прес-аташе ФЛАУ) до 16:00 четверга, 20 жовтня!
 
Будемо раді вас бачити на наших змаганнях!
Попередня статтяКерівник департаменту змагань ФЛАУ Іоланта Хропач – в ефірі програми «Овертайм» на Радіо «Ера»
Наступна статтяТроє європейців претендують на звання найкращих легкоатлетів світу-2016