Дмитро Косинський: «Перший міжнародний турнір нового сезону планую на травень»

282
Сезон-2016 став чи не найуспішнішим у кар’єрі Дмитра Косинського. Він увійшов до олімпійського фіналу з метання спису, ставши у Ро-де-Жанейро п’ятим з особистим рекордом (83,95 м). А вже на етапі «Діамантової ліги» у Парижі поліпшив своє найкраще досягнення, відправивши спис на 84,08 м.

 
З питаннями про те, коли вболівальники знову побачать Дмитра у секторі, де і як він готується до нового сезону прес-служба ФЛАУ і звернулася до спортсмена.
 
«Після закінчення сезону вдалося тривалий час відпочити. Повноцінно почав тренуватися 1 листопада. Зараз готуюся у Броварах, вирішив нікуди не їхати. У мене маленькі діти, хочеться їх поглядіти. Та і тут є все, що мені потрібно на даний момент.
 
Зараз набираємося сили: піднімаємо штангу, метаємо важкі разноваги, м’ячики, бігаємо з утяжувачами, – розповідає Дмитро. – У квітні, сподіваюся, вдасться поїхати на збір за кордон, де тепло. У нас у цей час погода часто змінюється і можете підвести, а хотілось би нормально пометати й добре підготуватися до сезону.
 
Зимою я не виступатиму, перший міжнародний старт планую на травень. Який саме, поки що з упевненістю сказати не можу. Сподіваюсь, що це буде етап «Діамантової ліги» у Досі, але точніше маю знати вже, мабуть, після Нового року».
Попередня стаття«Гран-прі Голубничого». Звучить!
Наступна статтяРуслана Цихоцька в ефірі «Жорсткої Атлетики»