Аліна Шух: «Після фінішу не мала уявлення, що побила рекорд» (ВІДЕО)

263
Українка Аліна Шух продовжує переписувати історію світового багатоборства. Слідом за найкращим юнацьким досягненням з семиборства, вона встановила юніорський світовий рекорд з п’ятиборства у приміщенні. Щасливим для неї став запорізький манеж і командний чемпіонат України.

 
Попередній світовий рекорд у віковій категорії до 20 років належав шведці Кароліні Клюфт. 1 березня 2002 року, у Відні вона набрала 4535 очок.
 
Долаючи заключні 800 метрів Аліна навіть не здогадувалася про те, що вже за мить стане новою рекордсменкою світу U20.
 
«Чесно кажучи, фінішувавши на 800 метрів, запитала у мами, як. Вона каже: «Чудово! Молодчина, вітаю!» Я не зрозуміла спочатку, уявлення не мала, що побила якийсь рекорд. Налаштовувалася просто на хороший результат, – зізнається Аліна. – Завжди перед змаганнями думаю, що як буде, так і буде. Добре – значить, добре. Ні – не варто засмучуватися. Це не останні змагання.
 
Сьогодні все пішло. Вже другий рік у Запоріжжі встановлюю рекорди (минулого року Аліна Шух становила національний юніорський рекорд – прим.авт.), відразу після зборів. Обожнюю тут бути, мені дуже подобається цей манеж, люди, змагання, підтримка.
 
Багатоборство такий вид, у якому не завжди все складається, не може бути геть усе ідеально. Коли ж складається – б’ється світовий рекорд. Сьогодні у мене три особисті рекорди і два хороші результати».
 
Наразі Аліна Шух очолює світовий топ-лист сезону і має чудові шанси потрапити на чемпіонат Європи у приміщенні (3-5 березня, Белград).
 
«Дуже хотіла б потрапити на чемпіонат Європи, це дійсно дуже важливо для мене, – каже новоспечена рекордсменка. – Мені досить складно виступати на змаганнях за кордоном, на мене тисне атмосфера: неначе всі дорослі, а я одна маленька. Хоча це не так, я виступаю на одному рівні з усіма. Тому чим більше змагань за кордоном, тим краще. Це величезний досвід, і мені це дійсно дуже потрібно».

 

Попередня статтяЛеоніда Литвиненка – з днем народження, Василя Архипенка – з 60-річчям!
Наступна статтяМайя Шух: «Аліна йде до мети, не відхиляючись ані праворуч, ані ліворуч» (ВІДЕО)