Вийшов з друку традиційний довідник «Статистика-2016»

241
Вийшов з друку традиційний щорічний статистичний довідник, який підготував офіційний статистик Федерації легкої атлетики України Іван Качківський. В ньому зібрані та систематизовані найкращі результати, які показали українські легкоатлети упродовж 2016-го року.
 
Інформація в довіднику «Статистика-2016» зібрана на 505 сторінках, з яких 16 сторінок – кольорові фото. Детальні списки результатів, показані атлетами як на відкритих аренах, так і в приміщеннях, розбиті по віковим категоріям: дорослі, молодь, юніори, юнаки до 18 років, а також, вперше в історії видання, – десятки найкращих юнаків до 16 років.
 
Також в довіднику містяться інформація про національні рекорди, встановлені українськими атлетами впродовж 2016 року, таблиця нагород, здобутих українцями на великих міжнародних стартах в 2013-2016 роках, матеріали Олександра Величка про виступи штатної збірної України впродовж останнього олімпійському циклі.
 
Другий рік поспіль публікуються рекорди областей (тут особлива подяка за надіслані матеріали Олександру Степанюку з Тернополя та луганчанину Валентину Шевчуку). Представлені в «Статистиці-2016» і рейтинги з 12-, 24- ти 48-годинного бігу, складені Валентином Іоновим.
 
Тираж видання – 200 примірників. Його вже отримали в подарунок  в Сумах під час чемпіонату України у приміщенні представники кожної територіальної ФЛА. Переглянути довідник в електронному вигляді (як і довідники, які були випущені в минулі роки) можна за ЦИМ посиланням. А бажаючі придбати друкований варіант «Статистики-2016» можуть звертатися безпосередньо до його автора Івана Качківського за електронною адресою ivan.work.mail@gmail.com
Попередня статтяНовий рекорд Владислава Малихіна
Наступна статтяОлега Немчінова призначено держсекретарем Міністерства молоді та спорту України!